FELSŐGÖDI HIRDETÉS 2015. január 11 - 18.

JÉZUS SZÍVE PLÉBÁNIA – FELSŐGÖD

HIRDETÉS 2015. január 11 - 18.

Urunk megkeresztelkedésének ünnepe

VASÁRNAP (január 11.)

8. 30: + Marosvári András és neje Benkó Juliannáért

Ebben a szentmisében szolgál utoljára diakónusként Pálfalvi Tamás testvérünk, utána visszamegy az egri szemináriumba. Köszönjük neki diakónusi szolgálatát, és várjuk az újmisére!

17. 00: Szabó Nándor és neje Újhelyi Máriaért, leányuk Máriáért

HÉTFŐ (január 12.)

7. 00:

SZERDA (január 14.)

7. 00: + Gál Péter nagypapáért

PÉNTEK (január 16.)

17. 00:

VASÁRNAP (január 18.) - évközi 2. vasárnap

8. 30: a Fadrás és a Mészáros család + tagjaiért

17. 00: + Burda György és fia lelki üdvéért

Január 18 – 25-ig lesz az országos Ökumenikus Imahét a Krisztus-hívők egységéért. Nálunk, Gödön a református és evangélikus testvérekkel közösen rendezzük meg, mint a korábbi években.

Január 21-én (szerdán) a felsőgödi katolikus templomban,

22-án (csütörtökön) a felsőgödi református templomban,

23-én (pénteken) az alsógödi református templomban,

24-én (szombaton) az alsógödi evangélikus templomban lesz az ökumenikus istentisztelet minden nap 18. 00-kor.

Kérjük, hogy, aki újságot rendelt erre a naptári évre, az fizesse be a sekrestyében vagy a plébánián!

Január 24-én (szombaton), 9. 00 – 12. 00-ig egyházközségi véradást szervezünk református és evangélikus testvéreinkkel együtt, a felsőgödi plébánián. Kérjük, iratkozzanak föl hátul, a kitett lapra! Kérjük, hogy aki teheti, adjon vért, és hívjon másokat is! Aki vért ad, életet ment!

Szeretnél közelebb kerülni Istenhez? Jó lenne, ha gyakrabban észrevennéd életedben Isten személyes jelenlétét? Mi is erre vágyunk! Ezért szeretettel várunk az Élet a Lélekben szemináriumra. Az alkalmakat Kármán János atya vezeti itt Felsőgödön, 9 héten át hétfő esténként. Első alkalom február 23-án este lesz:
Élet a Lélekben címmel - kilenc hétig tartó -, hitünket elmélyíteni szándékozó imaiskolát (un. Szentlélek Szemináriumot) indítunk február 23-tól, a felsőgödi plébánia közösségi termében. A Szentlélek Szeminárium első alkalma február 23-án (hétfőn), 18. 00 –tól lesz, a felsőgödi plébánia Rumi Tamás Közösségi Termében. Az összejövetelek mindig hétfőn lesznek (18. 00 – 20. 15-ig).

Január hónap Élet Igéje János evangéliumából való: „Jézus megszólította: 'Adj innom!'.” (Jn 4,7)