FELSŐGÖDI HIRDETÉS 2013. október 20 - 27.

Megjelent: Írta: irj

JÉZUS SZÍVE PLÉBÁNIA – FELSŐGÖD

HIRDETÉS 2013. október 20 - 27.

VASÁRNAP (október 20.)
8. 30: + szülőkért és testvérekért
17. 00 (ifjúsági mise): Ferencért és szülőkért
A perselyadományunkat a missziók javára fordítjuk.

HÉTFŐ (október 21.)
7. 00: + Jankai Baba lelki üdvéért

SZERDA (október 23.) - Kapisztrán Szent János áldozópap emléknapja –
Nemzeti Ünnep
7. 00: hálából

CSÜTÖRTÖK (október 24.)
Csütörtökönként 18. 00-tól tartjuk a rendszeres ministráns-foglalkozásokat, a plébánián. Néhány hónapos felkészítés után az újakat ministrássá avatjuk. Várjuk azoknak a fiúknak a jelentkezését, akik legalább általános iskola első osztályosak, szeretnek játszani, és szeretnének az Úr oltára körül szolgálni!

18. 00-kor lesz a Váci Esperesi Kerület következő zsinati ülése, amelyen az alsó- és felsőgödi világi munkatársakkal együtt veszünk részt.
Téma: Az egyház intézményei és struktúrája. Kérjük a testvéreket, hogy imádkozzanak a zsinatért!

PÉNTEK (szeptember 25.) - Szent Mór püspök emléknapja
17. 00: a Zsoldos, a Nika és a Zákonyi család élő és + tagjaiért

VASÁRNAP (október 27.)
8. 30: hálából házassági évfordulóra
17. 00: + Sándor Istvánért

Már előre hirdetjük, hogy MINDENSZENTEK FŐÜNNEPÉN
(november 1. péntek)
Délelőtt meglátogatjuk első péntekes betegeinket.

14. 30-kor az új (bócsai) temetőben kezdjük az elhunyt szeretteinkről való megemlékező ájtatosságot. 16. 00-kor a Pázmány Péter utcai, és vele egy időben, szintén 16. 00-kor a Jácint utcai temetőben imádkozunk. Minden helyszínen az imádság után megszenteljük az új síremlékeket. Kérjük, iratkozzanak föl a sekrestyében vagy a plébánián azok, akik új síremléket szeretnének megszenteltetni!
19. 00: szentmise az egyházközség minden elhunyt tagjáért (19. 00-kor Felsőgödön lesz szentmise.)

A plébánia Közösségi Szárnyának, az új Közösségi Háznak az építése során az elmúlt héten:
megtörtént az új épületrész külső és belső vakolása, az ácsmunkák első része (a tetőszerkezet elkészítése és a fóliázás egy része), a padlófűtés előkészítő munkálatai.

Örömmel tájékoztatjuk a Kedves Testvéreket, hogy a külön gyűjtés során a mai napig 92 fő 2. 025. 500.- Ft-ot, 1 kft pedig 50.000.- Ft-ot adományozott a Közösség Házunk építésére. Isten fizesse meg nagylelkűségüket!

Figyelembe véve ezeket az adományokat, a 2013. évben még mintegy 700 e Ft-ra-, 2014. év első negyedévében pedig 2,5 millió Ft-ra van szükségünk.

Ha minden felnőtt hívő idén 5000.- Ft-tal és jövő év első negyedében ismét 5.000.- Ft-tal tudná segíteni az építkezést, ez lehetővé tenné a Közösségi Ház teljes megépülését, és berendezését.

KÉRJÜK A KEDVES TESTVÉREKET ADOMÁNYAIKKAL TÁMOGASSÁK KÖZÖS CÉLUNK MEGVALÓSULÁSÁT, ÉS IMÁDKOZZANAK AZ ÉPÍTKEZÉS SIKERES BEFEJEZÉSÉÉRT!

Szívleljük meg a zsoltáros szavait:
"Ha az Úr nem építi a házat, hiába fáradnak az építők." (Zsolt 126, 1),