HIRDETÉS 2024. április 21 - 28. Húsvét 4. vasárnapja

SZENT ISTVÁN PLÉBÁNIA – ALSÓGÖD

JÉZUS SZÍVE PLÉBÁNIA - FELSŐGÖD

HIRDETÉS 2024. április 21 - 28.

Húsvét 4. vasárnapja

8. 30: Élő és + hívekért

10. 30: Kovács Győző halálának évfordulójára

18. 00: + Mészáros János és szülei lelki üdvéért

- Kedden a szentmise után szentségimádást tartunk templomunkban, alatta gyóntatás.

- A felsőgödi templom felújításának ideje alatt szombatonként 8 órától szentségimádás van templomunkban, amelyre szeretettel hívjuk a kedves testvéreket!

- Április 24 -én szerdán kivételesen 19 órakor kezdődik a szentmise a felsőgödi plébánián!

- Július 8 – 12 - ig buszos zarándoklatot szervezünk Erdélybe, Torockó, Tordai-hasadék, Tordai sóbánya, Máriaradna-i Bazilika, Nagyvárad útvonalon.

A zarándoklat 155 000 ft-ba kerül, szállással, félpanzióval, belépőkkel. Jelentkezési határidő május 19-e, jelentkezni a sekrestyében lehet 70 ezer forint / fő előleg befizetésével. Részletes tájékoztató szintén a sekrestyében kérhető.

- Az Élő Kenyér misekalauz megérkezett, átvehető a sekrestyében.

- A Túrakör következő kirándulása április 27-én szombaton lesz Nagybörzsönybe.

A túra kb. 15 km, utazás az Alsógödről 8.10-kor, Felsőgödről 8.15-kor induló vonattal Szobig, onnan busszal. Mindenkit várnak szeretettel!

Útvonal: Nagybörzsöny - Kereszt-völgy - Zálog-bérc - Rustok-hegy – Nagybörzsöny )

- Az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony Közösség tavaszi találkozója május 4-én szombaton lesz az alsógödi plébánián 9 órától.

A téma: "Az imádság helye életünkben." Részletek a mente.hu oldalon, és a közösség facebook oldalán olvashatók, szeretettel várják a fiatalokat 13 éves kortól!

- A napközis nyelvi tábor július 15 - e és 26-a között lesz majd 2 hétig, az alsó és a felsőgödi plébániákon. A részleteket később hirdetjük.

- Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a jövő héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és adományt köszönünk szépen! Isten fizesse meg!

A templomunk jubileumának előkészületi évében imádkozzuk együtt  jubileumi előkészületi imádságunkat.