2024. március 31.-április 7. HÚSVÉTVASÁRNAP

2024. március 31.-április 7.

HÚSVÉTVASÁRNAP

VASÁRNAP (márc. 31.)

8.30: Élő és † hívekért/ Ételszentelés

18.00: Házassági évforduló alkalmából

HÚSVÉTHÉTFŐ (április 1.)

8.30: † Franka Pál halálának 2.évfordulójára

Este nem lesz szentmise!

SZERDA (ápr. 3.)-Szentmise a plébánián

18.00: † Szülők lelki üdvéért

PÉNTEK (ápr. 5.)-Szentmise a plébánián

18.00: Bahil család elhunytjaiért

VASÁRNAP (ápr. 7.) Alsógödön-Isteni Irgalmasság vasárnapja

8.30: Zsoldos, Nika és Zákonyi család élő és † tagjaiért

18.00: † Czibulka József és felesége lelki üdvéért

·       Kedden 9 órától kezdjük a templom kipakolását, várunk szeretettel mindenkit, aki tud segíteni. Szerdától a hétköznapi misék a plébánia közösségi termében, a vasárnapi misék pedig az alsógödi templomban lesznek.

·     Mivel kevesen igényeltek szállítást Alsógödre, ezért a buszos szállítást lemondtuk, és személyautókkal oldjuk meg. Részletes információk és elérhetőségek a sekrestyében kaphatók. Továbbra is jelentkezhetnek még azok a testvérek, akik kérik az átszállítást, és azok is, akik autóval tudnak segíteni. Minden egyéb tudnivaló a tájékoztató levélben olvasható, melyet hátulról el lehet vinni.

·       Szerdától a felújítási munkák miatt a templomba belépni tilos!

·  Örömmel hirdetjük a Testvéreknek, hogy templomunk 100 éves évfordulója kapcsán elkészült Bozóky Gyula mellszobra. A szobor avatása április 6-án szombaton 11 órától lesz a plébánia előtti parkban. Mindenkit szeretettel várunk!

·       A lelki adoptálók 2. találkozója ápr. 7-én lesz, a reggeli szentmise után  9.45-kor a felsőgödi plébánián.

·    Szeretnék köszönetet mondani mindazoknak, akik a húsvéti ünnepek előkészítésében, lebonyolításában részt vettek, vagy bármilyen szolgálatukkal hozzájárultak Húsvét méltó megünnepléséhez. Isten fizesse meg szolgálatukat!

·     Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!

A templomunk jubileumának előkészületi évében imádkozzuk együtt  jubileumi előkészületi imádságunkat.