2024. március 24.-31. VIRÁGVASÁRNAP

18.00: Utolsó vacsora emlékmiséje

Mise után virrasztás

20.00: Lamentáció /Jeremiás próféta siralmai/

Lamentáció után keresztút a golfpályán, gyülekező 21.15-kor a Termálfürdő parkolójában.

NAGYPÉNTEK (márc. 29.)

15.00: Keresztút

18.00: Urunk szenvedésének ünneplése

Szertartás után lamentáció (kb.19.30-kor), közben gyóntatás.

NAGYSZOMBAT (márc. 30.)

8.00-19.00-ig Szent Sír látogatás (Kérjük szíveskedjenek feliratkozni a sekrestyében!)

19.00: Húsvét vigíliája (tűzszentelés, húsvéti örömének, ünnepi szentmise)

Feltámadási körmenet

VASÁRNAP (márc. 31.)-HÚSVÉTVASÁRNAP

8.30: Élő és † hívekért/ Ételszentelés

18.00: Házassági évforduló alkalmából

HÚSVÉTHÉTFŐ (április 1.)

8.30: † Franka Pál halálának 2.évfordulójára

Este nem lesz szentmise!

·       A Szent Mónika kör ma a reggeli szentmise után tartja összejövetelét a plébánián.

· Nagycsütörtökön a lamentáció után éjszakai gyertyás keresztút lesz a golfpályán. Találkozó a Termálfürdő parkolójában 21.15-kor. Gyertyát, fáklyát kérjük mindenki vigyen magával.

·   Akik szeretnének ministrálni a pénteki és szombati szertartásokon, azok számára pénteken délután 4 órakor és szombaton 10 órakor próba lesz, kérjük feltétlenül jöjjenek el.

·       A  nagyszombati szertartásra kérjük hozzanak magukkal gyertyát, tartóval együtt, hogy vigyázzunk a padokra!

·       A felsőgödi Karitász csoport hálásan köszöni az összegyűlt tartós élelmiszer adományokat, mellyel 31 családot tudtak támogatni.

·    Szeretnénk felmérni, hogy a felújítás alatt hányan igényelnének buszos átszállítást az alsógödi szentmisékre, kérjük őket, jelentkezzenek a sekrestyében. Illetve várjuk azok jelentkezését is, akik autókkal tudnának segíteni a testvérek átszállításában.

·    Terv szerint ápr. 2-án kedden szeretnénk kipakolni a templomot az állványozás előtt. Kérjük azokat a testvéreket, akik ezen a napon ráérnek, és tudnának segíteni, hogy iratkozzanak fel a sekrestyében. Előre is köszönjük!

·  A húsvétot követő hetekben (a korábbi tájékoztatás szerint) hétköznap a plébánián, vasárnap pedig az alsógödi templomban lesznek a szentmisék. További részleteket jövő héten hirdetünk.

·     Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!

A templomunk jubileumának előkészületi évében imádkozzuk együtt  jubileumi előkészületi imádságunkat.