2024. március 17.-24. NAGYBÖJT 5. VASÁRNAPJA

CSÜTÖRTÖK (márc 21.)

PÉNTEK (márc.22.)

18.00: Zábrádi István, neje Acskádi Mária és fiuk István lelki üdvéért

Szentmise után keresztút, alatta gyóntatás

VASÁRNAP (márc. 24.)-Urunk szenvedésének vasárnapja, Virágvasárnap

8.30: Kiss Ferenc és Mária lelki üdvéért/ Barkaszentelés

18.00: Gergely család élő és † tagjaiért

·       Ma a Szentföld javára történik a perselygyűjtés, köszönjük adományaikat!

·  Kedden este fél 8-tól passió próba lesz a plébánián. Szeretettel várjuk azokat, akik szívesen részt vennének e szolgálatban.

·       Márc. 22-én pénteken a 2. csoportot kérjük a takarításra, köszönjük.

·     Jövő vasárnap a reggeli szentmise a plébánia kertben barkaszenteléssel kezdődik. Aki tud, kérjük hozzon magával barkát.

·       A Mónika kör márc. 24-én vasárnap a reggeli szentmise után tartja összejövetelét.

·       Előzetesen szeretnénk felmérni, hogy a felújítás alatt hányan igényelnének buszos átszállítást az alsógödi szentmisékre, kérjük őket, jelentkezzenek a sekrestyében. Illetve várjuk azok jelentkezését is, akik autókkal tudnának segíteni a testvérek átszállításában.

·       Szombaton reggel 6 órától este 20 óráig csendes szentségimádás lesz itt a templomban.

·      Még ma estig lehet jelentkezni az idei családtáborra, mely az erdőteleki Pintér tanyán lesz júl. 11-14-ig. Részletek a plébánia honlapján, a jelentkezési felületen olvashatók.

·       Terv szerint ápr. 2-án kedden szeretnénk kipakolni a templomot az állványozás előtt. Kérjük azokat a testvéreket, akik ezen a napon ráérnek, és tudnának segíteni, hogy iratkozzanak fel a sekrestyében. Előre is köszönjük!

·      Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!

A templomunk jubileumának előkészületi évében imádkozzuk együtt  jubileumi előkészületi imádságunkat.