2024. március 10.-17. NAGYBÖJT 4. VASÁRNAPJA

18.45: Bibliaóra

CSÜTÖRTÖK (márc 14.)

PÉNTEK (márc.15.)

17.15: Keresztút (közben gyóntatás)

18.00: Lelkigyakorlatos szentmise

Elhunyt Édesapáért

VASÁRNAP (márc. 17.)-Nagyböjt 5. vasárnapja

8.30: Lelkigyakorlatos szentmise / 8 órától gyóntatás

† Sándor Édesapáért, és a Benedek család élő és † tagjaiért

18.00: Lelkigyakorlatos szentmise

Hívekért

·     Hirdetjük a testvéreknek, hogy rajtunk kívülálló okok miatt a templom felújítása nem jövő héten, hanem csak húsvét után fog elkezdődni. Így a szentmisék a szokásos rendben lesznek megtartva. Viszont előzetesen szeretnénk felmérni, hogy a felújítás alatt hányan igényelnének buszos átszállítást az alsógödi szentmisékre, kérjük őket, jelentkezzenek a sekrestyében.

·   Márc. 12-én kedden 18 órától dicsőítő szentségimádás lesz itt a templomban, lesz tanúságtétel, hálaadás, lehet közbenjáró imát is kérni, szeretettel várják a testvéreket!

·    nagyböjti lelkigyakorlat  márc. 15-től 17.-ig lesz a szokott rendben, melyet Péter Arthur atya, marosvásárhelyi főesperes fog vezetni. Részletek a plakáton olvashatók.

·       Márc. 15-én pénteken az 1. csoportot kérjük a takarításra, köszönjük.

·       Szombaton reggel 6 órától este 20 óráig csendes szentségimádás lesz itt a templomban.

·     Az idei családtábor az erdőteleki Pintér tanyán lesz júl. 11-14-ig.  Márc.17-ig lehet jelentkezni a plébánia honlapján. Részletek a jelentkezési felületen olvashatók.

·    Vagner Mihály múlt heti, a Keresztről szóló előadása felkerült a plébánia honlapjára. Akik akkor lemaradtak róla, a honlapon meghallgathatják.

·       Jövő vasárnap a Szentföld javára lesz a perselygyűjtés, előre is köszönjük az adományokat!

·      Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!