2024. február 25.-március 3. NAGYBÖJT 2. VASÁRNAPJA

2024. február 25.-március 3.

NAGYBÖJT 2. VASÁRNAPJA

VASÁRNAP (febr. 25.)

8.30: Élő Jánosért

18.00: Farkas, Szórád, Borbás és Lénéka nagyszülők lelki üdvéért

SZERDA (febr 28.)

18.00: Hálából élő családtagokért

18.45: Bibliaóra

CSÜTÖRTÖK (febr. 29.)

PÉNTEK (márc.1.)

18.00: † Édesapáért

18.45: Keresztút (közben gyóntatás)

VASÁRNAP (márc. 3.)-Nagyböjt 3. vasárnapja

18.00: Pintér és Fazakas család élő és † tagjaiért

·       Márc. 1-én pénteken az 1. csoportot kérjük a takarításra, köszönjük.

·     Márc. 2-án szombaton 18 órakor Vagner Mihály diakónusunk vetített képes előadása lesz itt a templomban, melynek címe: „A kereszt jelentősége életünkben.” Szeretettel hívunk mindenkit!

·       A szombati szentségimádás reggel 6-tól este 17.30-ig lesz, az előadás miatt.

·   Márc. 2-án szombaton délelőtt közösségi munkára hívjuk a testvéreket, a templom és a plébánia körül szeretnénk megcsinálni az ősszel elmaradt falevél takarítást. Reggel 9 órára várjuk azokat, akik tudnának segíteni, előre is köszönjük!

·       A lelki adoptálók 1. találkozója márc.3-án, a reggeli szentmise után 9.45-től lesz a plébánián.

·       Az idei családtábor az erdőteleki Pintér tanyán lesz júl. 11-14-ig. Jövő héttől már lehet jelentkezni a plébánia honlapján. Ez egy előzetes regisztráció, ami ahhoz kell, hogy az egyházmegyénél pályázni tudjunk a nyári táborra. Részletek a jelentkezési felületen olvashatók.

·    Az idei nagyböjti tartósélelmiszer-gyűjtés március 3. és 10. között lesz. Adományaikat, melyet a helyi karitász fog eljuttatni a rászorulóknak, a gyóntatószék mellett helyezhetik el, köszönjük!

·     Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!

A templomunk jubileumának előkészületi évében imádkozzuk együtt  jubileumi előkészületi imádságunkat.