2024. február 18.-25. NAGYBÖJT 1. VASÁRNAPJA

CSÜTÖRTÖK (febr. 22.)

PÉNTEK (febr. 23.)

18.00: Élő és † családtagokért

18.45: Keresztút (közben gyóntatás)

VASÁRNAP (febr. 25.)-Nagyböjt 2. vasárnapja

8.30: Élő Jánosért

18.00: Farkas, Szórád, Borbás és Lénéka nagyszülők lelki üdvéért

·       Ma délután (febr. 18-án) fél 5-kor a Szervita rend hét szent alapítója tiszteletére hét férfi testvérünk fogja imádkozni a Fájdalmas rózsafüzért, aki teheti csatlakozzon.

·       Nagyböjt péntekjein a szentmise után keresztutat végzünk, alatta gyónási lehetőség lesz.

·       Febr. 23-án pénteken a 4. csoportot kérjük a takarításra, köszönjük.

·       Szombaton  szentségimádás lesz reggel 6 órától este 20 óráig itt templomunkban.

·   Febr. 24-én szombaton a Túrakör Hegyes-tetőre kirándul, a táv kb. 13 km lesz. Utazás az Alsógödről 8.10-kor, Felsőgödről 8.15-kor induló vonattal.

·       Jövő vasárnap a katolikus iskolák javára történik a perselygyűjtés, előre is köszönjük adományaikat.

·       Febr. 23-án pénteken nyílik Balázs András atya kiállítása a váci Madách I. Művelődési Házban, részletek a plakáton olvashatók.

·       Templomunk jubileumára készülődve két programot is ajánlunk:

1.  Jövő vasárnap az esti szentmisén itt lesz velünk Mészáros Csaba atya, korábbi plébános. A mise után a közösségi teremben lehetőség lesz beszélgetni vele.

2.  Márc. 2-án szombaton 18 órakor Vagner Mihály diakónusunk vetített képes előadására kerül sor, melynek címe: „A kereszt jelentősége életünkben.” Szeretettel hívunk mindenkit!

·       Nagyböjti lelkigyakorlatunk márc.15-17-ig lesz, részleteket később hirdetünk.

·      Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!

A templomunk jubileumának előkészületi évében imádkozzuk együtt  jubileumi előkészületi imádságunkat.