2024. február 11.-18. ÉVKÖZI 6. VASÁRNAP

VASÁRNAP (febr. 11.)

8.30: Élő Andrásért

18.00: Zsezserán család élő és elhunyt tagjaiért

SZERDA (febr 14.)-Hamvazószerda, szigorú böjt!!

18.30: † Kovács Lászlóért

19.15: Bibliaóra

/Alsógödön 17 órakor lesz szentmise./

CSÜTÖRTÖK (febr. 15.)

PÉNTEK (febr. 16.)

18.00: Szentmise

18.45: Keresztút (közben gyóntatás)

VASÁRNAP (febr. 18.)-Nagyböjt 1. vasárnapja

18.00: Kiss és Kaffka család élő és † tagjaiért

·       Febr. 13-án kedden este 18 órától énekes dicsőítés lesz itt a templomban, lesz tanúságtétel és személyes közbenjárás is. Szeretettel várják a testvéreket!

·  Szerdán hamvazószerda lesz, szigorú böjti nap, ezzel elkezdődik a nagyböjti időszak. A szerdai és a vasárnapi szentmiséken elvégezzük a hamvazás szertartását.

·       Nagyböjt péntekjein a szentmise után keresztúti ájtatosságot végzünk, alatta gyónási lehetőség lesz.

·       Febr. 16-án pénteken a 3. csoportot kérjük a takarításra, köszönjük.

·       Febr. 17-én szombaton a szentségimádás kivételesen délelőtt 10 órától lesz, este 20 óráig.

·       Febr. 18-án vasárnap du. fél 5-kor a Szervita rend hét szent alapítója tiszteletére hét férfi testvérünk fogja imádkozni a Fájdalmas rózsafüzért, aki teheti csatlakozzon.

·       A keresztény újságok árát kérjük szíveskedjenek befizetni a sekrestyében.

·   Templomunk Szent Imre kamarakórusa szeretettel várja újabb tagok jelentkezését, akik szívesen részt vennének az énekes liturgikus szolgálatban. Próbák keddenként este 8 órától vannak a plébánián.

·      Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!

A templomunk jubileumának előkészületi évében imádkozzuk együtt  jubileumi előkészületi imádságunkat.