2024. február 4.-11. ÉVKÖZI 5. VASÁRNAP

VASÁRNAP (febr. 11.)-Évközi 6. vasárnap

8.30: Élő Andrásért

18.00: Zsezserán család élő és elhunyt tagjaiért

·       Köszönjük mindazok munkáját, akik múlt héten a betlehem lebontásában, valamint tegnap a karácsonyfa lebontásban és a templom takarításban segítettek. Isten fizesse meg szolgálatukat!

·   Jövő vasárnap (febr. 11.) a Boldogságos Szűz Mária Lourdes-i megjelenésének emléknapján tartjuk a Betegek Világnapját. A szentmisék végén kiszolgáltatjuk a betegek szentségét. A szentség felvételéhez szükséges a kegyelmi állapot, szentgyónás, szentáldozás. Kérjük, hogy segítsenek az idős, beteg testvéreinknek, hogy el tudjanak jutni a templomba.

·       Febr. 9-én pénteken a 2. csoportot kérjük a takarításra, köszönjük.

·       Febr. 10-én szombaton reggel 6 órától este 20 óráig lesz szentségimádás itt templomunkban.

·      A Váci Egyházmegye március 2-án szombaton Sportnapot rendez Veresegyházon. Jelentkezni febr. 11-ig lehet, részletek a plakáton olvashatók.

·       A keresztény újságok árát kérjük szíveskedjenek befizetni a sekrestyében.

·    Templomunk Szent Imre kamarakórusa szeretettel várja újabb tagok jelentkezését, akik szívesen részt vennének az énekes liturgikus szolgálatban. Próbák keddenként este 8 órától vannak a plébánián.

·     Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!

A templomunk jubileumának előkészületi évében imádkozzuk együtt  jubileumi előkészületi imádságunkat.