2024. január 21-28. ÉVKÖZI 3. VASÁRNAP

2024. január 21.-28.

VASÁRNAP (jan.21.)

8.30: Jószándékra

SZERDA (jan. 24.)-Szalézi Szent Ferenc püspök és egyháztanító e.

18.00: † Szülők, Nagyszülők és Mária lelki üdvéért

18.45: Bibliaóra

CSÜTÖRTÖK (jan. 25.)-Szent Pál apostol megtérése ü.

PÉNTEK (jan. 26.)-Szent Timóteus és Szent Titusz püspökök e.

18.00: Élő Mihályért és családjáért

VASÁRNAP (jan. 28.)-Évközi 4. vasárnap

8.30: Hálából jótevőért

18.00: † Szabó Nándor és neje Újhelyi Mária szülőkért,

valamint a Marsai család elhunytjaiért

·       Jan. 24-én szerdán este 7 órakor szülői értekezlet lesz itt a templomban az elsőáldozásra készülő gyermekek szülei számára

·       Jan. 26-án pénteken az 1. csoportot kérjük a takarításra, köszönjük.

·       Jövő szombaton (jan.27-én) 9 órától kérünk szépen segítséget a plébánián lévő betlehem lebontásához, előre is köszönjük.

·       Jan. 27-én szombaton reggel 6-tól este 20 óráig csendes szentségimádás lesz.

·  Jan. 27-én szombaton Ifjúsági Találkozót tart az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony Közösség a Váci Karolina Katolikus Általános Iskolában. 13 éves kortól várják szeretettel a fiatalokat, még hétfő estig lehet jelentkezni.  A program 9 órától kezdődik. Részletek a közösség facebook oldalán és a mente.hu oldalon olvashatók.

·   Túrakör következő kirándulása jan.27-én szombaton lesz Dobogókőről Pilismarótra, a táv kb. 15 km. Utazás autókkal Pomázig, onnan busszal Dobogókőre. Indulás 8.15-kor  a felsőgödi Autópihenőből. Aki autóval tud menni, kérjük jelentkezzen Paulik Péternél.

·  Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!

A templomunk jubileumának előkészületi évében imádkozzuk együtt  jubileumi előkészületi imádságunkat.