2024. január 14.-21. ÉVKÖZI 2. VASÁRNAP

18.00: Házaspárokért

VASÁRNAP (jan. 21.)-Évközi 3. vasárnap

8.30: Jószándékra

·       3. gödi lelki adoptálást február 4-én fogjuk elindítani a felsőgödi 18 órai szentmise keretében ígérettétellel. Szeretettel várunk mindenkit, aki imáival és felajánlásaival kísérné egy megfogant magzat és hozzátartozói életét a következő 9 hónapban. Aki szeretne részt venni a lelki adoptálásban, kérjük a sekrestyében jelentkezzen. Részletek a szórólapokon olvashatók.

·       Jan. 19-én pénteken a 4. csoportot kérjük a takarításra, köszönjük.

·       Jan. 20-án szombaton reggel 6-tól este 20 óráig csendes szentségimádás lesz.

·      Gödön és környékén jan. 18.-tól 25.-ig lesz az ökumenikus imahét. Ennek keretében jan.18-án csütörtökön az alsógödi katolikus templomban 18.45-től lesz közös imaóra. A további program a hirdetőtáblán olvasható.

·   Jan. 27-én szombaton Ifjúsági Találkozót tart az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony Közösség a Váci Karolina Katolikus Általános Iskolában. 13 éves kortól várják szeretettel a fiatalokat. A program 9 órától kezdődik. Részletek a közösség facebook oldalán és a mente.hu oldalon olvashatók.

·   Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!

A templomunk jubileumának előkészületi évében imádkozzuk együtt  jubileumi előkészületi imádságunkat.