2024. január 7.-14. URUNK MEGKERESZTELKEDÉSE Ü.

2024. január 7.-14.

URUNK MEGKERESZTELKEDÉSE Ü.

VASÁRNAP (jan.7.)

18.00: † János és † László lelki üdvéért

SZERDA (jan. 10.)

18.00: Varga és Pozsgai család élő és † tagjaiért

18.45: Bibliaóra

CSÜTÖRTÖK (jan. 11.)

PÉNTEK (jan. 12.)

18.00: Gál Péterért, valamint nagyszülők és dédszülők lelki üdvéért

VASÁRNAP (jan. 14.)-Évközi 2. vasárnap

8.30: Hálából hitbeli fejlődés elősegítőiért

18.00: Élő Józsefért és családjáért, valamint hálából Richárd gyógyulásáért

·       Most a reggeli szentmise után a lelki adoptálók januári találkozója lesz a plébánián.

·    3. gödi lelki adoptálást február 4-én fogjuk elindítani a felsőgödi 18 órai szentmise keretében fogadalomtétellel. Szeretettel várunk mindenkit, aki imáival és felajánlásaival kísérné egy megfogant magzat és hozzátartozói életét a következő 9 hónapban. Aki szeretne részt venni a lelki adoptálásban, kérjük a sekrestyében jelentkezzen. Részletek a szórólapokon olvashatók.

·       Akik szeretnék házukat vagy lakásukat megszenteltetni, kérjük jelezzék Vagner Mihály diakónusnál (tel: 30/378-1123), vagy Kristóf atyánál.

·       Jan. 9-én kedden este 18 órától gitáros dicsőítés lesz, melyben lesz tanúságtétel és személyes közbenjárás is, a végén pedig agapé. Szeretettel hívjuk a Testvéreket!

·       Jan. 12-én pénteken a 3. csoportot kérjük a takarításra, köszönjük.

·       Jan. 13-án szombaton reggel 6-tól este 17.30-ig csendes szentségimádás lesz.

·     Jan. 13-án 18 órakor Család gyógyító szentmise lesz itt templomunkban, melyet Bocsa József atya fog bemutatni. /A fatimai látnok, Lucia nővér azt mondta, a sátán utolsó nagy támadását a családok ellen intézi. E támadások elhárításában legnagyobb segítőink az imádság, a szentségek, főleg a bűnbánat, szentmise, szentségimádás, a szent angyalok./

·     Szeretettel hirdetjük, hogy az idei plébániai családtábor időpontja 2024. július 11-14.-ig lesz. A helyszín az erdőteleki Pintér tanya. Részletek és jelentkezés később lesz.

·   A mára tervezett sződligeti Három Királyok felvonulás az időjárás miatt jövő vasárnap délután lesz megtartva, szeretettel várják akkor a gödi híveket is!

·     Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!

A templomunk jubileumának előkészületi évében imádkozzuk együtt  jubileumi előkészületi imádságunkat.