2023. december 31.-2024. január 7. SZENT CSALÁD VASÁRNAPJA

2023. december 31.-2024. január 7.

SZENT CSALÁD VASÁRNAPJA

VASÁRNAP (dec. 31.)

8.30: Kis család élő és † tagjaiért  (Hálaadás, Családok megáldása)

/Este nem lesz szentmise!/

HÉTFŐ (2024. jan. 1.)-SZŰZ MÁRIA, ISTEN ANYJA  FÜ, parancsolt ünnep!

18.00: Zsezserán család élő és † tagjaiért

/Alsógödön 10.30-kor lesz szentmise./

SZERDA (jan. 3.)

18.00: Szentmise

18.45: Bibliaóra

CSÜTÖRTÖK (jan. 4.)

PÉNTEK (jan. 5.)

18.00: Benedek és Kiss nagyszülők lelki üdvéért

SZOMBAT (jan .6.)- URUNK MEGJELENÉSE, VÍZKERESZT FÜ, Parancsolt ünnep!

8.30: † Édesapáért és a Simó családért

/Alsógödön 10.30-kor lesz szentmise, szombat esti szentmise nem lesz!/

VASÁRNAP (jan. 7.)-URUNK MEGKERESZTELKEDÉSE Ü.

18.00: † János és † László lelki üdvéért

·       Most a reggeli szentmise után a Szent Mónika kör összejövetele lesz a plébánián.

·    Ma este (dec.31.) 23.30-kor vezetett szentségimádást tartunk. Szeretettel várjuk mindazokat, Alsó- és Felsőgödről egyaránt, akik a szentségi Jézus előtt szeretnének átlépni az új esztendőbe.

·       Jan. 5-én elsőpénteki beteglátogatás lesz, új betegeket a sekrestyében lehet bejelenteni.

·       Jan. 5-én pénteken a  2. csoportot kérjük a takarításra, köszönjük!

·       Jan. 6-án szombaton nem lesz szentségimádás.

·       Akik szeretnék házukat vagy lakásukat megszenteltetni, kérjük jelezzék Vagner Mihály diakónusnál (tel: 30/378-1123), vagy Kristóf atyánál.

·       Január 13-án 18 órakor Család gyógyító szentmise lesz itt templomunkban, melyet Bocsa József atya fog bemutatni. /A fatimai látnok, Lucia nővér azt mondta, a sátán utolsó nagy támadását a családok ellen intézi. E támadások elhárításában legnagyobb segítőink az imádság, a szentségek, főleg a bűnbánat, szentmise, szentségimádás, a szent angyalok./

·   Jan. 7-én délután Sződligeten az egyházközség 3 királyok felvonulást szervez, melyre hívják a gödi testvéreket is. Részletek a sződligeti egyházközség facebook oldalán találhatók.

·     Szeretettel hirdetjük, hogy a jövő évi plébániai családtábor időpontja 2024. július 11-14.-ig lesz. A helyszín az erdőteleki Pintér tanya. Részletek és jelentkezés később lesz.

·      Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!

A templomunk jubileumának előkészületi évében imádkozzuk együtt  jubileumi előkészületi imádságunkat.

BÍZD ÚJRA ÉLETEDET KRISZTUSRA!