2023. december 24.-31. ADVENT 4. VASÁRNAPJA

HÉTFŐ (dec. 25.)-URUNK SZÜLETÉSE, KARÁCSONY FÜ, parancsolt ünnep

8.30: Hálából

/Alsógödön 10.30-kor lesz szentmise./

KEDD (dec. 26.)-Szent István, első vértanú ü.

8.30: Simon-Ascherman, Kómár és Knoblok család élő és † tagjaiért

/Alsógödön 10.30-kor lesz szentmise/

SZERDA (dec. 27.)-Szent János apostol és evangélista ü.

18.00: † Mária lelki üdvéért

PÉNTEK (dec. 29.)

18.00: Hálából

VASÁRNAP (december 31.)-Szent Család ü.

8.30: Kis család élő és † tagjaiért  (Hálaadás, Családok megáldása)

/Este nem lesz szentmise!/

·       2024. január 1.-én hétfőn  Szűz Mária, Isten Anyja főünnepeparancsolt ünnep. Itt templomunkban este 18.00 órakor, Alsógödön 10.30-kor lesz szentmise.

·       Dec. 30-án és jan. 6-án szombaton nem lesz szentségimádás.

·       Túrakör dec. 30-án kirándulást szervez a Naszályra. A táv 11 km, a szintkülönbség kb.550 m. Utazás az Alsógödről 8.40-kor, Felsőgödről 8.45-kor induló vonattal, majd Vácról busszal. Hazaérkezés ¾ 4-kor. Szeretettel várják a túrázókat!

·       Dec. 31-én 23.30-kor vezetett szentségimádást tartunk. Szeretettel várjuk mindazokat, Alsó- és Felsőgödről egyaránt, akik a szentségi Jézus előtt szeretnének átlépni az új esztendőbe.

·       Két ünnep között szünetel az irodai szolgálat, sürgős esetben telefonon lehet keresni Kristóf atyát.

·       Január 13-án Család gyógyító szentmise lesz itt templomunkban, melyet Bocsa József atya fog bemutatni.

·       A plébánia kertben megtekinthető a betlehem, szeretettel ajánljuk.

·     Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!

A templomunk jubileumának előkészületi évében imádkozzuk együtt  jubileumi előkészületi imádságunkat.