2023. december 10.-17. ADVENT 2. VASÁRNAPJA

18.00: Pintér és Fazakas család élő és † tagjaiért

KEDD (dec. 12.)

6.00: Roráte igeliturgia

SZERDA (dec. 13.)- Szent Lúcia szűz és vértanú e.

6.00: Roráte szentmise Barbara megtéréséért

18.00: Bibliaóra

CSÜTÖRTÖK (dec. 14.)- Keresztes Szent János e.

6.00: Roráte igeliturgia

PÉNTEK (dec. 15.)

6.00: Roráte szentmise  Gábor és Judit megtéréséért és házasságukért

17:15: Gyóntatás

18.00Lelkigyakorlatos szentmise

VASÁRNAP (december 17.)-ADVENT 3. VASÁRNAPJA

8.30: Lelkigyakorlatos szentmise / 8 órától gyóntatás

Galambos család élő és † szeretteiért

17.40: Adventi gyertyagyújtás a Bozóky téren

18.00: Lelkigyakorlatos szentmise

Kürtössy Endre lelki üdvéért

·       Dec.12-én kedden este 18 órakor énekes dicsőítés lesz itt a templomban, lesz tanítás, ima a nyelvek adományáért és betegekért, lehet közbenjáró imát is kérni. Szeretettel várunk mindenkit!

·       A szerdai és pénteki roráte szentmisék után rózsafüzér imádság lesz, kérjük aki tud maradjon itt.

·       Adventi lelkigyakorlat lesz Gödön december 15. és 17. között. A lelkigyakorlatot Tímár Sándor P. Asztrik ferences szerzetes atya, csíksomlyói kegytemplomigazgató vezeti. A szentmisék előtt gyóntatás lesz, éljünk ezzel a lehetőséggel. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók!

·   Dec. 16-án szombaton tervezzük a fenyőfa beállítást, valamint utána a templom takarítását. Kérjük a kedves Testvérek segítségét ebben, aki részt tudna venni ezekben a munkákban, kérjük jöjjön 9 órára a templomba.

·       Szombaton a munkálatok miatt a szentségimádás 14 órától 20 óráig lesz!

·       Megérkeztek a jövő évi naptárak, a sekrestyében átvehetők.

·       Dec. 13.-án szerdán délután 17 órakor gyermekek számára lesz gyóntatás itt a templomban.

·       Jövő vasárnap az esti szentmise után 19 órától a Hortus M. Singers adventi koncertjére kerül sor, szeretettel hívjuk a Testvéreket!

·       Akik két héttel ezelőtt nem tudtak részt venni Vagner Mihály Jézus szívéről szóló elmélkedésén, azok meghallgathatják, ha felkeresik a felsőgödi plébánia honlapját, ahol megtalálható az előadás.http://felsogod.plebania.hu/Vagner_Mihaly_Jezus_Szive_gondolatok.avi

·      Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!

A templomunk jubileumának előkészületi évében imádkozzuk együtt  jubileumi előkészületi imádságunkat.