2023. december 3.-10. - ADVENT 1. VASÁRNAPJA

18.00: † Sógor András és felesége lelki üdvéért

KEDD (dec. 5.)

6.00: Roráte igeliturgia

SZERDA (dec. 6.)-Szent Miklós püspök e.

6.00: Roráte szentmise † András lelki üdvéért

18.45: Bibliaóra

CSÜTÖRTÖK (dec. 7.)- Szent Ambrus püspök és egyháztanító e.

6.00: Roráte igeliturgia

PÉNTEK (dec. 8.)- Boldogságos Szűz Mária szeplőtelen fogantatása fü.

6.00: Roráte szentmise Hálából

VASÁRNAP (december 10.)-ADVENT 2. VASÁRNAPJA

17.40: Adventi gyertyagyújtás a Bozóky téren

18.00: Pintér és Fazakas család élő és † tagjaiért

·       A lelki adoptálók következő találkozója ma a reggeli szentmise után lesz a plébánián.

·       Dec. 8-án pénteken az 1. csoportot kérjük a takarításra, köszönjük munkájukat!

·    Ma az esti szentmise előtt, 17.40-kor adventi gyertyagyújtás lesz a templom előtti téren a Gödön élő Erdélyiek és Szimpatizánsok Baráti Köre szervezésében. Szeretettel várunk mindenkit!

·    A tavalyihoz hasonlóan idén is adományt gyűjtünk Makkosjánosi lakóinak támogatására. Elsősorban készpénz adománnyal szeretnénk őket segíteni, ezt ma estig gyűjtjük, de aki átutalni szeretne, az a kárpátaljai alapítvány javára megteheti. Ma  az esti szentmisén itt lesz velünk Egressy Miklós görögkatolikus parókus atya. A mise után a Gödi Lokálpatrióták Egyesület és a Gödön élő Erdélyiek és Szimpatizánsok Baráti köre szeretetvendégséget szerveznek a közösségi házban, ahol  beszélgetés lesz Miklós atyával, szeretettel várjuk ide a Testvéreket!

·    Az egyházmegyei ima-katekézis második alkalmát jövő hét szombaton, december 9-én 16 órai kezdettel tartjuk a közösségi házban. Szeretettel várunk mindenkit, aki részt vett az első alkalmon, valamint azokat is, akik most tudnak bekapcsolódni az Egyházmegye ezeréves jubileumára való imádságos készületbe.

·       Dec.9-én szombaton csendes szentségimádásra van lehetőség reggel 6-tól este 20 óráig.

·   Akik jövő évi naptárakat szeretnének rendelni, kérjük jelezzék a sekrestyében. Valamint a keresztény újságok lemondását vagy újak rendelését is kérjük a sekrestyében jelezni.

·       Adventi lelkigyakorlat lesz Gödön december 15. és 17. között. A lelkigyakorlatot Tímár Sándor P. Asztrik ferences szerzetes atya, csíksomlyói kegytemplomigazgató vezeti. A szentmisék előtt gyóntatás lesz, éljünk ezzel a lehetőséggel. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók!

·      Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!

A templomunk jubileumának előkészületi évében imádkozzuk együtt  jubileumi előkészületi imádságunkat.