2023. november 26.-december 3. KRISZTUS KIRÁLY VASÁRNAPJA

2023. november 26.-december 3.

KRISZTUS KIRÁLY VASÁRNAPJA

VASÁRNAP (nov. 26.)

8.30: Hívekért

18.00: Hálából Varga és Both családért

SZERDA (nov. 29.)

18.00: Lovászi, Lévárdi, Horváth és Füzfa család élő és † szeretteiért

18.45: Bibliaóra

CSÜTÖRTÖK (nov. 30.)

PÉNTEK (dec. 1.)

18.00: Varga és Pozsgai család élő és † tagjaiért

VASÁRNAP (december 3.)-ADVENT 1. VASÁRNAPJA

8.30: † Édesapáért

17.40: Adventi gyertyagyújtás a Bozóky téren

18.00: † Sógor András és felesége lelki üdvéért

·       Ma a reggeli szentmise után Szent Mónika imakör lesz a plébánián.

·       Dec. 1-én pénteken a 4. csoportot kérjük a takarításra, köszönjük munkájukat!

·       Dec. 2-án szombaton 9 órától közösségi munkára, falevél takarításra hívjuk a Testvéreket, szeretnénk rendbe rakni a plébánia és a templom környékét!

·       A lelki adoptálók következő találkozója dec.3-án a reggeli szentmise után lesz a plébánián.

·    A Gödön élő Erdélyiek és Szimpatizánsok Baráti Köre szervezésében adventi gyertyagyújtás lesz a templom előtti téren. Szeretettel várunk mindenkit erre az alkalomra jövő vasárnap az esti szentmise előtt, 17.40-kor.

·    A tavalyihoz hasonlóan idén is adománygyűjtést indítunk Makkosjánosi lakóinak támogatására. Dec. 3-án az esti szentmisén várhatóan itt lesz velünk Egressy Miklós görögkatolikus parókus atya, majd a misét követő agapén beszélni fog munkájukról, jelenlegi helyzetükről. Elsősorban készpénz adománnyal szeretnénk őket segíteni, de aki átutalni szeretne, az a kárpátaljai alapítvány javára megteheti. Bankszámlaszám hátul a kisasztalon található. Az agapéra szeretettel várjuk a Testvéreket!

·   Akik jövő évi naptárakat szeretnének rendelni, kérjük jelezzék a sekrestyében. Valamint a keresztény újságok lemondását vagy újak rendelését is kérjük a sekrestyében jelezni.

·       2024-re is meg lehet rendelni a gyerekeknek szóló, havonta megjelenő Élő kenyér misekalauzt. Az előfizetés egy évre 7200 Ft, tehát egy szám ára 600 Ft. Aki szeretné megrendelni az újságot, az még ma estig jelezheti a sekrestyében. Fizetni a sekrestyében, a rendelés leadásával egyidőben kell.

·     Ma délután 4 órakor az alsógödi templomban a Gaude kórus és vendégei hangversenyére kerül sor, szeretettel ajánljuk a testvéreknek. Részletek a plakáton olvashatók.

·      Már most hirdetjük, hogy dec. 9-én szombat délutánra tervezzük az Ima-katekézis sorozat második alkalmát, részleteket jövő héten hirdetünk.

·      Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!

A templomunk jubileumának előkészületi évében imádkozzuk együtt  jubileumi előkészületi imádságunkat.