2023. november 19.-26. ÉVKÖZI 33. VASÁRNAP

8.30: Fenyőfalvi, Novák és Csorba család elhunytjaiért, valamint

Hálából 42. házassági évfordulóra

18.00: Hálából élő gyermekért

SZERDA (nov. 22.)-Szent Cecília szűz és vértanú e.

18.00: Mihály család elhunytjaiért

18.45: Bibliaóra

CSÜTÖRTÖK (nov. 23.)

PÉNTEK (nov. 24.)

18.00: † Szülőkért, Anna és Medárd testvérért

VASÁRNAP (november 26.)-Krisztus, a világmindenség királya fü.

18.00: Hálából Varga és Both családért

·       Ma a Karitász javára történik a perselygyűjtés, köszönjük adományaikat!

·   Köszönetet mondunk mindazoknak, akik múlt szombaton munkájukkal vagy sütemény felajánlással hozzájárultak a Lámpás Alapítvány lakóinak megvendégeléséhez!

·       Nov. 24-én pénteken a 3. csoportot kérjük a takarításra, köszönjük munkájukat!

·       Krisztus Király ünnepének előestéjén, nov.25-én szombaton 18 órától vezetett szentségimádás lesz itt a templomban, melynek keretében Vagner Mihály diakónusunk Jézus Szívéről szóló vetített képes elmélkedését hallgathatjuk meg. Ez a program része a jubileumi felkészítő évünknek, várunk mindenkit szeretettel!

·       Nov. 26-án a reggeli szentmise után Szent Mónika imakör lesz a plébánián.

·  Nov. 26-án vasárnap délután 4 órakor a Gaude kórus és vendégei koncertje lesz az alsógödi Szent István templomban, részletek a plakáton olvashatók.

·   Akik jövő évi naptárakat szeretnének rendelni, kérjük jelezzék a sekrestyében. Valamint a keresztény újságok lemondását vagy újak rendelését is kérjük a sekrestyében jelezni.

·       2024-re is meg lehet rendelni a gyerekeknek szóló, havonta megjelenő Élő kenyér misekalauzt. Az előfizetés egy évre 7200 Ft, tehát egy szám ára 600 Ft. Aki szeretné megrendelni az újságot, az nov. 26-áig jelentkezzen a sekrestyében. Fizetni a sekrestyében, a rendelés leadásával egyidőben kell.

·      Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!