2023. november 12.-19. ÉVKÖZI 32. VASÁRNAP

8.30: Fenyőfalvi, Novák és Csorba család elhunytjaiért, valamint

Hálából 42. házassági évfordulóra

18.00: Hálából élő gyermekért

·       Ma a reggeli szentmise után 9.45-től a lelki adoptálók novemberi találkozója lesz a plébánián.

·   Nov. 14-én kedden este 6-tól 8 óráig gitáros dicsőítés lesz itt a templomban. Hálát adunk az elmúlt egy hónap kegyelmeiért, imádkozunk a betegekért, lesz tanúságtétel, és lehet közbenjáró imát is kérni. Az imádkozás után kis szeretetvendégségre hívunk mindenkit!

·       Nov. 17-én pénteken a 2. csoportot kérjük a takarításra, köszönjük munkájukat!

·   Szombaton egész napos szentségimádás lesz reggel 6 órától este 20 óráig. Hívjuk a Testvéreket, éljünk ezzel a lehetőséggel.

·       Jövő vasárnap a Karitász javára történik a perselygyűjtés, előre is köszönjük adományaikat!

·   Észak-Dunás őszi találkozóra hívják a 12 és 30 év közötti fiatalokat nov. 18-án szombaton a rádi plébániára. A program 9-16 óráig tart, témája: „Mester, hol laksz?”. Jelentkezni ma este (nov.12.) 21 óráig lehet a mente.hu oldalon, további részletek is ott olvashatók.

·  Folytatódik a baba-mama klub a felsőgödi plébánián, péntekenként 9.30 és 11 óra között. Szeretettel várják a kismamákat és édesanyákat gyermekeikkel együtt, Alsó- és Felsőgödről egyaránt. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók.

·   Krisztus Király ünnepének előestéjén, nov.25-én 18 órától vezetett szentségimádást tervezünk, melynek keretében Vagner Mihály diakónusunk Jézus Szívéről szóló vetített képes elmélkedését hallgathatjuk meg. Ez a program része a jubileumi felkészítő évünknek.

·     Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!

A templomunk jubileumának előkészületi évében imádkozzuk együtt  jubileumi előkészületi imádságunkat.