2023. október 22.-29. ÉVKÖZI 29. VASÁRNAP

18.00: Honti és Kovács család élő és † tagjaiért

VASÁRNAP (október 29.)-Évközi 30.vasárnap

8.30: † Szülőkért és Nagyszülőkért

·  Ferenc pápa okt. 27-re, péntekre böjti, ima- és bűnbánati napot hirdetett a világ békéjéért, lehetőség szerint csatlakozzunk mi is ehhez.

·    Okt. 27-én pénteken a 4.csoportot kérjük  a  takarításra, köszönjük munkájukat!

·   Október 28-án szombaton este 6 órakor családfa-gyógyító szentmise lesz itt a templomban, melyet Bocsa József atya fog bemutatni. A mise végén kb. fél órás szentségimádás is lesz dicsőítéssel és csenddel. Mi a családfa gyógyító mise? Nemcsak genetikailag, hanem szellemileg is öröklünk pozitív és negatív tulajdonságokat, bűnre való hajlandóságokat. Ezek  gyógyulásáért imádkozunk a szentmise alatt. Bűnbánatot tartunk saját, illetve őseink bűnei felett a nevükben is. Ellene mondunk a gonosznak, aki megakadályozza Istennel és emberrel való szeretet kapcsolatainkat. Megtörjük a családunkra nehezedő átkokat, oda helyezzük Jézus véres keresztjét a generációk közé, hogy csak az áldás, a jó származzon tovább.”

·    Jövő vasárnap (okt.29.) érvénybe lép a téli időszámítás, ne felejtsük el egy órával visszaállítani az óráinkat.

·  Okt.29-én vasárnap a reggeli szentmise után Mónika imakör lesz, délután 16.30-kor pedig a  Rózsafüzér társulat összejövetele lesz a plébánián.

· Már most hirdetjük, hogy nov. 1-én, Mindenszentek ünnepén délután 3 órakor az Új temető ravatalozójánál megemlékező imádkozás lesz halottainkért, majd utána a síremlékek megáldása. Itt templomunkban nov. 1-én este 18 órakor lesz szentmise, Alsógödön pedig reggel 8.30-kor. Nov. 2-án Halottak napján itt Felsőgödön 17 órakor, Alsógödön pedig 18.30-kor lesz szentmise.

·     Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!

A templomunk jubileumának előkészületi évében imádkozzuk együtt  jubileumi előkészületi imádságunkat.