2023. október 15.-22. ÉVKÖZI 28. VASÁRNAP

VASÁRNAP (okt.15.)

8.30: Hívekért

18.00: † Berecz János és Jánosné lelki üdvéért

SZERDA (okt. 18.)-Szent Lukács evangélista ü.

18.00: ’40 nap az életért’ imamozgalom gyümölcseiért és a megfogant magzatok    megszületéséért

18.45: Bibliaóra

CSÜTÖRTÖK (okt. 19.)

PÉNTEK (okt. 20.)

18.00: Élő és † családtagokért

VASÁRNAP (október 22.)-Évközi 29.vasárnap

8.30: † Heltovics Ágnes lelki üdvéért és családjáért

18.00: Hálából

·       Jövő vasárnap a missziók javára lesz a perselygyűjtés.

·       Okt. 20-án pénteken a 3.csoportot kérjük  a  takarításra, köszönjük munkájukat!

·      Szeretnénk újra indítani a szombati egész napos szentségimádást, de szükség lenne még néhány imádkozóra, főleg 11 és 15 óra között, valamint póttagokra. Akik szívesen vállalkoznak, kérjük Varga Marikát keressék.

·      Október 28-án szombaton este 6 órakor családfa-gyógyító szentmise lesz itt a templomban, melyet Bocsa József atya fog bemutatni. A mise végén kb. fél órás szentségimádás is lesz dicsőítéssel és csenddel. “Mi a családfa gyógyító mise? Nemcsak genetikailag, hanem szellemileg is öröklünk pozitív és negatív tulajdonságokat, bűnre való hajlandóságokat. Ezek  gyógyulásáért imádkozunk a szentmise alatt. Bűnbánatot tartunk saját, illetve őseink bűnei felett a nevükben is. Ellene mondunk a gonosznak, aki megakadályozza Istennel és emberrel való szeretet kapcsolatainkat. Megtörjük a családunkra nehezedő átkokat, oda helyezzük Jézus véres keresztjét a generációk közé, hogy csak az áldás, a jó származzon tovább.”

·       Akik síremléket szeretnének megáldatni, kérjük jelezzék ezt a sekrestyében.

·       Templomunkban nov. 5-én délután 17 órakor lesz a bérmálás.

·      Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!