2023. október 1.-8. ÉVKÖZI 26. VASÁRNAP

VASÁRNAP (okt.1.)

8.30: Hálából 40. házassági évfordulóra

18.00: Hívekért

SZERDA (okt. 4.)Assisi Szent Ferenc e.

18.00: † Sándor István lelki üdvéért

18.45: Bibliaóra

CSÜTÖRTÖK (okt. 5.)

PÉNTEK (okt. 6.)

18.00: † Molnár András és szülei, valamint Mária, Mihály, István testvérek lelki üdvéért

VASÁRNAP (október 8.)-Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya fü.

8.30: Berki és Kovács család elhunytjaiért

18.00: † Mácsik István lelki üdvéért

·    Szeretnénk köszönetet mondani mindazoknak, akik a múlt heti jubileumi szentmise előkészítésében, szervezésében, megünneplésében valamilyen formában részt vettek. Valamint köszönjük mindazok munkáját, akik a torony falán lévő molinót és kijelzőt elkészítették és felrakták. Isten fizesse meg mindenki szolgálatát!

·  Október hónap Rózsafüzér Királynője, a Boldogságos Szűzanya tiszteletére van szentelve, ezért ebben a hónapban szerdán-csütörtökön-pénteken fél 6-kor rózsafüzért imádkozunk, hívjuk a Testvéreket!

·       A ma reggeli szentmise után 9.45-től a lelki adoptálók 9. találkozója lesz a plébánián.

·       Okt. 6-án pénteken az 1.csoportot kérjük  a  takarításra, köszönjük munkájukat!

·    Október 7-én szombaton lesz az őszi Nagymarosi Ifjúsági Találkozó, melynek témája: „Újuljatok meg!”/Ef 4,23a/. Szeretettel ajánljuk a programot, részletek a https://nagymaros.katolikus.hu/ oldalon és a plakáton olvashatók.

·       A Túrakör okt. 7-én szombaton kerékpártúrát szervez Zebegényből Kismarosra. A táv kb. 30 km, a szintkülönbség kb. 330 m. Utazás a Felsőgödről 9.15-kor induló vonattal. Részleteket a levelezőlistán, vagy Paulik Pétertől lehet megtudni.

·    Októberben közepén újra elindulna a szombati egész napos szentségimádás. Kérjük, akik szívesen vállalnának 1-1 órát, jelentkezzenek Varga Marikánál.

·     Október 28-án szombaton este 6 órakor családfa gyógyító szentmise lesz itt a templomban, melyet Bocsa József atya fog bemutatni. Részleteket később hirdetünk.

·     Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!