2023. szeptember 24.- október 1. ÉVKÖZI 25. VASÁRNAP

2023. szeptember 24.- október 1.

VASÁRNAP (szept. 24.)

8.30: Kramlik családért

18.00: Hálából papi szolgálatért, valamint egyházközségünkért

SZERDA (szept. 27.)

18.00: Élő Attiláért és családjáért

CSÜTÖRTÖK (szept 28.)

PÉNTEK (szept. 29.)

18.00: Igeliturgia szentáldozással

VASÁRNAP (október 1.)-Évközi 26. vasárnap

8.30: Hálából 40. házassági évfordulóra

·       A ma reggeli szentmise után a Szent Mónika kör  találkozója lesz a plébánián.

·       Szept. 25-én hétfőn este 6 órára Burger Kati néni megbeszélésre várja mindazokat a fiatalokat, akik érdeklődnek az ifi hittan, vagy a bérmálkozási felkészítő iránt.

·       Szept. 27-én szerdán este ¾ 7-től bibliaóra lesz a plébánián.

·       Szept. 29-én pénteken a 4.csoportot kérjük  a  takarításra, köszönjük munkájukat!

·       A lelki adoptálók 9. találkozója okt. 1-én vasárnap 9.45-től lesz a plébánián.

·   Október 7-én szombaton lesz az őszi Nagymarosi Ifjúsági Találkozó, melynek témája: „Újuljatok meg!”/Ef 4,23a/. Szeretettel ajánljuk a programot, részletek a https://nagymaros.katolikus.hu/ oldalon és a plakáton olvashatók.

·   Templomunk Jubileuma mindannyiunk közös ünnepe. Erre a célra várjuk a Testvérek nagylelkű adományait. A jubileumi programjaink sorába illeszkednek az idei Ars Sacra fesztivál eseményei is. Az adományokat készpénzben a sekrestyében lévő gyűjtődobozba lehet elhelyezni. Átutalás részleteiről a nyomtatott vagy e-mail hirdetésben olvashatnak.

·      Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!