2023. augusztus 13.-20. ÉVKÖZI 19. VASÁRNAP

VASÁRNAP (aug. 13.)

8.30: Czibulka Józsefné Julianna és férje lelki üdvéért

18.00: † Berecz Mihály és Mihályné lelki üdvéért

KEDD (augusztus 15.)-NAGYBOLDOGASSZONY FÜ.

17.00: Hálából házassági évfordulóra

/Alsógödön 18.30-kor lesz szentmise/

SZERDA (aug. 16.)

18.00: Hálából házassági évfordulóra

CSÜTÖRTÖK (aug. 17.)

PÉNTEK (aug. 18.)

18.00: Hálából testvérért

VASÁRNAP (augusztus 20.)-SZENT ISTVÁN KIRÁLY FÜ.

8.30: Hívekért, valamint élő Jankáért

18.00: Atkári és Meszlényi család élő és † tagjaiért

·       Aug. 18.-án pénteken a 3. csoportot kérjük a takarításra, köszönjük!

·       A héten kedden Nagyboldogasszony ünnepe lesz, parancsolt ünnep, a szentmise után rózsafüzért imádkozunk, utána pedig 1 órás szentségimádás lesz.

·       Akik a buszos zarándoklatra jelentkeztek, kérjük szíveskedjenek befizetni a költségek 2. részletét.

·      Várjuk újabb testvérek jelentkezését, akik 4 hetente pénteken délután tudnának segíteni a templom takarításában. Sajnos fogyatkozik a takarító csoportokban a létszám, betegség, egyéb okok miatt, ezért kérjük, aki teheti vállaljon egy óra szolgálatot. Jelentkezni a sekrestyében lehet.

·       Az aug. 20-i városi ünnepség keretében a "Becsal" családi hangversenyén a gödi Holló család zenél aug. 19-én este 1/2 8-tól a Szent István-templomban. Aug. 27-én 18 órától szintén a Szent István-templomban a Börzsöny Barokk Napok és a Gödi Barokk Napok hagyományos záróhangversenyén Lachegyi Imre és a Sebastian Consort lép föl egy szegedi kórussal együtt. Szeretettel várják a zenekedvelő felnőtteket, gyerekeket, családokat.

·     Aug. 20-án 10.30-kor az alsógödi templom búcsúmiséjén Balázs András atya lesz a vendég. Szeretettel várják a felsőgödi híveket is az ünnepi szentmisére, és utána gulyás ebédre.  Lehet vinni süteményt az agapéhoz.

·       A Szent Mónika imakör aug.27-én vasárnap, a reggeli szentmise után tartja következő találkozóját.

·      Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!