2023. július 9.-16. ÉVKÖZI 14. VASÁRNAP

VASÁRNAP (július 16.)-Évközi 15.vasárnap

8.30: Hálából 80. születésnapra

18.00: † Bíró Tibor lelki üdvéért

·       Júl. 14-én pénteken a 2. csoportot kérjük a takarításra, köszönjük!

·   Ma este 18 órakor az Osztrák-Magyar Haydn Zenekar Egyesület ad koncertet az alsógödi templomban, szeretettel ajánljuk. Részletek a plakáton olvashatók.

·       Júl. 11-én kedden este 18 órától zenés dicsőítés lesz itt a templomban, lehetőség lesz személyes imát is kérni, szeretettel várjuk a testvéreket!

·       A buszos és gyalogos zarándoklatokra lehet még jelentkezni.

·       Nyelvi napközis táborok lesznek: az alsógödi plébánián július 17.-21.-ig, a felsőgödi plébánián pedig július 24.-28.-ig. Mindkét táborba várjuk a jelentkezőket Alsó- és Felsőgödről egyaránt. Délelőtt 9-12-ig alsótagozatos gyerekeknek, délután 14-17-ig felsőtagozatos és középiskolás fiataloknak lesznek foglalkozások.

·     Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!