2023. július 2.-9. ÉVKÖZI 13. VASÁRNAP

VASÁRNAP (július 9.)-Évközi 14.vasárnap

8.30: † György János és felesége lelki üdvéért

18.00: Hívekért

·       A lelki adoptálók 6. találkozója ma a szentmise után  (9.45-kor) lesz a plébánián.

·       Júl. 7-én pénteken az 1. csoportot kérjük a takarításra, köszönjük!

·       Ma a Szentszék javára történik a perselygyűjtés,  köszönjük adományaikat!

·    Ma (júl.2.) este 18 órakor a Gödi Barokk Napok első koncertje lesz az alsógödi Szent István templomban.  Jövő vasárnap, júl. 9-én este 18 órakor az Osztrák-Magyar Haydn Zenekar Egyesület ad koncertet szintén az alsógödi templomban. Részletek a plakáton és a szórólapokon.

·       Egyházközségi buszos zarándoklatot szervezünk 2023. augusztus 21. és 25.között. A fő úticél Mariazell,  részletek a plakáton és a hátul kitett szórólapon olvashatók. Jelentkezni aug. 5.-ig lehet.

·       Gyalogos zarándoklatot vezet Kristóf atya Czestochowába aug. 5.-12.-ig, jelentkezni júl. 30.-ig lehet.  Részleteket a plakátokon és a salvator.hu honlapon lehet olvasni.

·       Nyelvi napközis táborok lesznek: az alsógödi plébánián július 17.-21.-ig, a felsőgödi plébánián pedig július 24.-28.-ig. Mindkét táborba várjuk a jelentkezőket Alsó- és Felsőgödről egyaránt. Délelőtt 9-12-ig alsótagozatos gyerekeknek, délután 14-17-ig felsőtagozatos és középiskolás fiataloknak lesznek foglalkozások.

·       Az oltár előtti üvegekben továbbra is gyűjtjük az imaszándékokat és a hálaadásokat. Az imaszándékok a hónap végén megsemmisítésre kerülnek. Az új szándékokat a régiekkel együtt  kérjük bedobni a következő hónapban.

·      Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!