2023. március 19.-26. NAGYBÖJT 4. VASÁRNAPJA

18.00: † Szülőkért

CSÜTÖRTÖK (márc. 23.)

PÉNTEK (márc 24.)

17.00 ! :Keresztút (közben gyóntatás)

18.00: Szentmise lelkigyakorlatos prédikációval

† Franka Pál lelki üdvéért halálának 1.évfordulóján

VASÁRNAP (márc 26.)-Nagyböjt 5. vasárnapja

8.00: Gyóntatás

8.30: Szentmise lelkigyakorlatos prédikációval

† Ilona, Ferenc, Mária és Magdolna lelki üdvéért

18.00: † Fenyőfalvi Imre lelki üdvéért halálának évfordulóján, valamint

élő Magdolnáért

(Gitáros zenei szolgálat)

·       A lelki adoptálók 2. találkozója ma délelőtt, a  reggeli szentmise után 9.30-tól lesz a plébánián.

·     A mai napon tart még a Katolikus Karitász nagyböjti élelmiszergyűjtése. A tartós élelmiszereket a gyóntatószék mellett gyűjtjük. Ezeket a helyi karitász tagjai juttatják majd el a rászoruló családoknak. Ezen kívül a 1356-os adományvonal hívásával 500 Ft-al tudjuk támogatni a Karitász munkáját.

·    Ma délután 4 órakor a Gaude kórus és vendégei adnak tavaszi koncertet az alsógödi Szent István templomban. Szeretettel várják  az érdeklődőket!

·       Szombaton egész napos csendes szentségimádás lesz itt a templomban.

·       A vasárnap esti szentmisék végén rózsafüzért imádkozunk a békéért, hívjuk a testvéreket.

·   Szeretettel hívjuk azokat a testvéreket, akik szívesen bekapcsolódnak a virágvasárnapi és nagypénteki passió éneklésébe, illetve azokat, akik a korábbi években is részt vettek benne. Az első próba kedden fél 8-tól lesz a plébánián. A részletekről érdeklődni lehet a sekrestyében és kántorainknál.

·       Márc. 24. és 26. között Nagy Endre tábori lelkész (Budapestről) tart nagyböjti lelkigyakorlatot itt Gödön. Pénteken este és vasárnap reggel itt Felsőgödön, szombaton este és vasárnap délelőtt Alsógödön lesz lelkigyakorlatos szentmise. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók!

·      Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!