2023. március 12.-19.

CSÜTÖRTÖK (márc. 16.)

PÉNTEK (márc 17.)

18.00: Ther család élő és † tagjaiért

Szentmise után énekes Keresztút a Szent Imre kórus közreműködésével. (közben gyóntatás)

VASÁRNAP (márc 19.)-Nagyböjt 4. vasárnapja

8.30: † Sándor édesapáért és élő hozzátartozóiért

18.00: Hívekért

·       Márc. 17-én pénteken a 4. csoportot kérjük a takarításra, előre is köszönjük!

·       Szombaton egész napos csendes szentségimádás lesz itt a templomban.

·     A mai naptól egy hétig (jövő vasárnapig) tart a Katolikus Karitász nagyböjti élelmiszergyűjtése. A tartós élelmiszereket a gyóntatószék mellett gyűjtjük. Ezeket a helyi karitász tagjai juttatják majd el a rászoruló családoknak. Ezen kívül a 1356-os adományvonal hívásával 500 Ft-al tudjuk támogatni a Karitász munkáját.

·       Márc. 14-én kedden este 18 órakor dicsőítő szentségimádás lesz itt a templomban, lehetőség lesz közbenjáró imát is kérni. Szeretettel hívjuk a testvéreket.

·       Pénteken a szentmise után a Keresztutat a Szent Imre kórus közreműködésével végezzük.

·       A vasárnap esti szentmisék végén rózsafüzért imádkozunk a békéért, hívjuk a testvéreket a közös imára.

·       Vasárnaponként délután 5 órától ministráns foglalkozás lesz a plébánián, szeretettel várjuk a fiúkat!

·   Szeretettel várunk gyerekeket a virágvasárnapi énekes szolgálatra. Próba most a szentmise után  lesz 9.30-kor a plébánián.

·       A lelki adoptálók 2. találkozója márc. 19-én lesz, a vasárnap reggeli szentmise után 9.30-tól a plébánián.

·      Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!