2023. március 5.-12. NAGYBÖJT 2. VASÁRNAPJA

CSÜTÖRTÖK (márc. 9.)

PÉNTEK (márc 10.)

18.00: Tihanyi Katalin Máriáért

Szentmise után Keresztút (közben gyóntatás)

VASÁRNAP (márc 12.)-Nagyböjt 3. vasárnapja

8.30: Szarka és Felházi család élő és † szeretteiért

18.00: Élő Jánosért

·       Márc. 10-én pénteken a 3. csoportot kérjük a takarításra, előre is köszönjük!

·       Szombaton egész napos csendes szentségimádás lesz itt a templomban.

·       A  mai napon lezárul a Kárpátaljai testvéreknek szánt tartós élelmiszergyűjtés, hálásan köszönjük mindenki adományát!

·       Jövő vasárnaptól Karitász gyűjtés lesz a helyi rászorulók megsegítésére.

·       A vasárnap esti szentmisék végén rózsafüzért imádkozunk a békéért, hívjuk a testvéreket a közös imára.

·    Az oltár előtti dobozokban továbbra is gyűjtjük az imaszándékokat és a hálaadásokat. Az imaszándékok a hónap végén megsemmisítésre kerülnek. Az új szándékokat a régiekkel együtt  kérjük bedobni a következő hónapban.

·    A pápalátogatásra készülve, jövő héttől minden szentmisében közösen elimádkozzuk azt az imát, melyet a Püspöki Konferencia adott ki ebből az alkalomból.

·      Vasárnaponként délután 5 órától ministráns foglalkozás lesz a plébánián, szeretettel várjuk a fiúkat!

·      Túrakör következő kirándulása márc. 11-én szombaton lesz a Gerecse hegységbe. A táv kb. 15 km, szintkülönbség kb.420 m. Utazás autókkal, találkozás 8.30-kor Alsógödön, a Kossuth téri parkolóban.

·    Szeretettel várunk gyerekeket a virágvasárnapi énekes szolgálatra. Próba jövő vasárnap lesz 9.30-kor, a reggeli mise után.

·     Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!