2023. február 26. – március 5. NAGYBÖJT 1. VASÁRNAPJA

2023.  február  26. – március 5.

NAGYBÖJT 1. VASÁRNAPJA

VASÁRNAP (február 26.)

8.30: Élő Mihályért

18.00: Kaffka és Kiss család élő és † tagjaiért

(Gitáros zenei szolgálat)

SZERDA (március 1.)

18.00:  Muskotály család élő és † tagjaiért

18.45:  Bibliaóra a plébánián

CSÜTÖRTÖK (márc. 2.)

PÉNTEK (márc 3.)

18.00: Élő Tihanyi Péter Gergelyért

Szentmise után Keresztút (közben gyóntatás)

VASÁRNAP (márc 5.)-Nagyböjt 2. vasárnapja

18.00: † Czirkó Anna és Jekel Mihály lelki üdvéért

·       A mai szentmiséken a katolikus iskolák javára történik a perselygyűjtés.

·       A héten első péntek lesz, a plébános atya meglátogatja a betegeket. Lehet újabb betegeket bejelenteni a sekrestyében.

·       Márc. 3-án pénteken a 2. csoportot kérjük a takarításra, előre is köszönjük!

·       Szombaton egész napos csendes szentségimádás lesz itt a templomban.

·   Tart  még a tartós élelmiszer gyűjtés a kárpátaljai testvérek támogatására. Adományaikat a gyóntatószék mellett helyezhetik el, előre is köszönjük.

·       Már most hirdetjük, hogy a nagyböjti lelkigyakorlat márc. 24-25-26-án lesz, részletek később.

·       Mostantól a vasárnap esti szentmisék végén rózsafüzért imádkozunk a békéért, hívjuk a testvéreket a közös imára.

·   Szeretettel várunk minden testvért, aki az Új Élet Krisztusban kurzus előkészítésében, lebonyolításában bármilyen háttérszolgálattal vagy háttérimával segített, már. 3-án pénteken délután fél 5-kor a felsőgödi plébánia közösségi termébe. Részletek a levelezőlistán.

·       A Mária Rádió és a Mária Út szervezésében minden szombaton világi önkéntesek által kísért zarándoklatra hívják a híveket Budapesten, a Szent Anna kápolna-Makkosmária-Máriaremete útvonalon. Gyülekezés minden szombaton 10 órától a Szent Anna kápolnánál. Bővebb információ a plakáton, regisztrálni a Mária rádió honlapján lehet.

·     Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!

Vasárnaponként délután 5 órától ministráns foglalkozás lesz a felsőgödi plébánián. Szeretettel várjuk a 7 és 19 év közötti  iskolás fiúkat!