2023. február 19.-26. ÉVKÖZI 7. VASÁRNAP

VASÁRNAP (február 19.)

8.30: Takács és Papp család élő és † tagjaiért

18.00: Hívekért

SZERDA (február 22.)-Hamvazószerda, szigorú böjt!

18.30:  Elhunyt családtagokért

19.15:  Bibliaóra a plébánián

(Alsógödön 17 órakor lesz szentmise)

CSÜTÖRTÖK (febr. 23.)

PÉNTEK (febr. 24.)

18.00: † Reich János lelki üdvéért

18.45: Keresztút (közben gyóntatás)

VASÁRNAP (február  26.)-Nagyböjt 1. vasárnapja

8.30: Élő Mihályért

18.00: Kaffka és Kiss család élő és † tagjaiért

(Gitáros zenei szolgálat)

·       Most a reggeli szentmise után, 9.45-től lesz a lelki adoptálók 1. találkozója a plébánián. Szeretettel várják azokat, akik csatlakoznának.

·     Ma délután fél 5-kor a Szervita rend hét szent alapítója tiszteletére hét férfi testvérünk fogja imádkozni a Fájdalmas rózsafüzért, aki teheti csatlakozzon.

·    Hamvazószerdával elkezdődik a nagyböjti időszak. A szerdai és a vasárnapi szentmiséken elvégezzük a hamvazás szertartását. Hamvazószerda szigorú böjti nap, ezen a napon háromszor szabad étkezni, és csak egyszer jóllakni, valamint húseledelt 14 éves kortól nem szabad fogyasztani.

·       Nagyböjt péntekjein a szentmise után keresztúti ájtatosságot végzünk, alatta gyónási lehetőség lesz.

·       Febr. 24-én pénteken az 1. csoportot kérjük a takarításra, előre is köszönjük!

·       Szombaton egész napos csendes szentségimádás lesz itt a templomban.

·    A Dunakeszi Szent Erzsébet Óvoda megnyitotta jelentkezési időszakát a 2023/24-es nevelési évre. Várja mindazon gyermekek jelentkezését, akik 2023. dec. 31-ig betöltik 3. életévüket. Nyílt nap az érdeklődő szülők részére márc. 14-én 17 órakor lesz. További információk és jelentkezési lap a szenterzsebetovidk.hu oldalon.

·       Jövő vasárnap a katolikus iskolák javára történik a perselygyűjtés.

·     Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!