2023. január 1.- 8. SZŰZ MÁRIA, ISTEN ANYJA FŐÜNNEPE

Kategória: Hídetések
Megjelent: Írta: Heltovics Ede

HIRDETÉS

2023. január 1.- 8.

 

SZŰZ MÁRIA, ISTEN ANYJA FŐÜNNEPE

 

VASÁRNAP (január 1.)-Parancsolt ünnep!

          8.30: Szentmise a békéért

         18.00: Szentmise a békéért

Minden szentmisében családok megáldása.

        

SZERDA (jan.4.)

        18.00: Szentmise

        18.45: Bibliaóra a plébánián

 

CSÜTÖRTÖK (jan. 5.)

        18.00: Csendes szentségimádás

 

PÉNTEK (jan. 6.)-Urunk megjelenése, Vízkereszt, parancsolt ünnep!

        18.30 !: † Simó Gáspár lelki üdvéért

  (Alsógödön 17 órakor lesz szentmise)

 

VASÁRNAP (január 8.)-Urunk megkeresztelkedése ü.

         8.30: Hívekért

       18.00: † Kürtössy Endre lelki üdvéért

 

·  A héten Vízkereszt ünnepe lesz, parancsolt ünnep! Akik szeretnék házukat, lakásukat megszenteltetni, kérjük személyesen jelentkezzenek Wagner Mihály diakónusnál   (tel.: 30/378-1123), vagy Kristóf atyánál.

·       Pénteken a 4. csoport következik a takarításban, előre is köszönjük!

·       Szombaton újból lesz egész napos szentségimádás reggel 6-tól este 20 óráig, éljünk a lehetőséggel.

·       Január 27-28-29-én „Új Élet Krisztusban” kurzus lesz a felsőgödi plébánián. Szeretettel várjuk minden nyitott szívű 17 év feletti testvérünket, aki szeretné Istennel való kapcsolatát megújítani! Jelentkezni a honlapon keresztül vagy a  hátul kitett jelentkezési lapokon lehet.

·    Az idei nyári családos tábort 2023. július 13.-tól 16.-ig tervezzük.  A tábor helyszíne ezúttal nem a plébánia lenne, hanem az erdőteleki Pintér tanya. Szeretettel várjuk mindazokat, akik szeretnék jobban megismerni a szentmisén mellettük ülő családokat, és velük közösségben eltölteni néhány napot!

·    Az oltár előtt lévő dobozokban továbbra is gyűjtjük egyrészt az imaszándékokat, melyekért minden szentmisén és szentségimádáson imádkozunk. A másik dobozban hálánkat fogalmazhatjuk meg, melyeket a nyilvános dicsőítő alkalmakon megosztunk egymással.

·     Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!

. Minden jog fenntartva | JOGI NYILATKOZAT