FELSŐGÖDI HIRDETÉS 2014. augusztus 24 - 31.

JÉZUS SZÍVE PLÉBÁNIA – FELSŐGÖD

HIRDETÉS 2014. augusztus 24 - 31.

VASÁRNAP (augusztus 24.)

8. 30: + Tóth István és fia Lászlóért

Ezt a szentmisét Jelenits tanár úr mutaja be. A plébános atya Alsógödön mond misét.

19. 00: + Gonda Péter lelki üdvéért

HÉTFŐ (augusztus 25.) - Kalazanczi Szent József áldozópap emléknapja

7. 00: Selmeczi Isván szándékára

SZERDA (augusztus 27.) - Szent Mónika emléknapja

7. 00: a hónap elhunytjaiért

PÉNTEK (augusztus 29.) - Keresztelő Szent János vértanúságának

emléknapja

19. 00:

VASÁRNAP (augusztus 31.) - évközi 22. vasárnap

8. 30: a Kujbus, a Lukács és a Major család élő és + tagjaiért

17. 00: Lévárdi Tiborért és szülőkért

Örömmel tudatjuk a kedves testvérekkel, hogy jövő vasárnaptól, Beer Miklós püspök atya, féléves diakónusi gyakorlatra küldi az alsó- és felsőgödi plébániára Pálfalvi Tamás VI. éves teológus, diakónus testvérünket. Fogadjuk őt szeretettel, foglaljuk imáinkba, és segítsük, hogy minél gazdagabb tapasztalatokkal, és lelki javakkal készülhessen a papszentelésre!

Szeptember közepétől újabb katekumen hittan csoportot indítunk, ha vannak érdeklődők. Azaz olyan felnőtt korúaknak szóló hittancsoportot, akik még nincsenek megkeresztelve, vagy nem voltak elsőáldozók, bérmálkozók. Jelentkezni a plébánián vagy a sekrestyében lehet a plébános atyánál. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Várjuk azoknak a gödi jegyespároknak a mihamarabbi jelentkezését, akik  jövő farsangkor, tavasszal, nyáron, illetve ősszel szeretnének házasságot kötni.

A holnapi nappal elkezdődnek a Bozóky tér felújítási munkálatai. Jelenleg a költségek 93 %-a áll rendelkezésünkre. További támogatásokat a Bozóky Gyula Alapítványnál vagy a sekrestyében lehet megtenni. Előre is köszönjük!

Hirdetéseink a plébánia honlapján is olvashatók!