2022. november 27. – december 4. ADVENT 1. VASÁRNAPJA

2022. november 27. – december 4.

ADVENT 1.  VASÁRNAPJA

VASÁRNAP (november 27.)

17.40: Adventi gyertyagyújtás a templom előtti téren

18.00: Hálából a Both és Varga családért   /Gitáros zenei szolgálat/

/Szentmise után rózsafüzér imádkozás a templom előtti téren/

KEDD (november 29.)

6.00: Roráte igeliturgia

SZERDA (november 30.)-Szent András apostol ü.

6.00: Roráte szentmise: † Paulina András lelki üdvéért

18.45: Bibliaóra a plébánián

CSÜTÖRTÖK  (december 1.)

6.00: Roráte igeliturgia

PÉNTEK (december 2.)

6.00: Roráte szentmise: † Borbás, Farka és Szórád nagyszülőkért

18.00: Lelkigyakorlatos szentmise/ †Halmosi István lelki üdvéért

VASÁRNAP (december 4.)-Advent 2.vasárnapja

8.30: Sógor András és Andrásné lelki üdvéért

17.40: Adventi gyertyagyújtás a templom előtti téren

18.00: Törőcsik és Grunda család élő és † tagjaiért

/Szentmise után rózsafüzér imádkozás a templom előtti téren/

·       Ma a templomtető felújítására történik a perselygyűjtés, köszönjük adományaikat!

·       Ma délután, és advent további vasárnapjain délután 4 órakor „Szállást keres a Szent család” adventi ájtatosság lesz, szeretettel hívjuk a Testvéreket a közös imádkozásra-éneklésre.

·       lelki adoptálók 8. találkozója dec. 4-én a reggeli szentmise után, 9.30-tól lesz a felsőgödi plébánián.

·     A gödi 801-es Csillagösvény cserkészcsapat 2020-ban alakult. Méltó utódja kíván lenni az 1929-ben alakult, majd 1991-ben újjáalakult felsőgödi 801-es Losonczy István cserkészcsapatnak. A Búzaszem Iskola mellett végzett 2 éves előkészítő munka, vezetőképzés után újra várja a cserkészkalandok iránt érdeklődő ifjúságot. Ebben az évben az általános iskola ötödik osztályába járó fiúkat hívják. A többiek türelmét kérik. Jelentkezni a sekrestyében lehet.

·       Jövő évi naptárak megrendelhetők a sekrestyében. Valamint kérjük jelezzék, ha újságot szeretnének lemondani.

·   2023-ra is meg lehet rendelni a gyerekeknek szóló Élő Kenyér misekalauzt Ez egy színes folyóirat 5-12 éves gyerekeknek, amely tartalmazza minden vasárnapra a mise, az olvasmány, a szentlecke és az evangélium szövegeit. Rövid magyarázatok, feladatok is segítik a megértést.  Az előfizetés egy évre 6000 Ft – (Tehát egy szám 500 Ft). Aki kéri az újságot, az  december 4-éig jelentkezzen valamelyik gödi templom sekrestyéjében. Fizetni a sekrestyékben a jelentkezéssel együtt kell.

·    Adventi lelkigyakorlat lesz Gödön dec. 2.-4. között, melyet Sebestyén Antal Albert ferences szerzetes atya fog tartani, Désről (Erdélyből) érkezik hozzánk. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók!

·       A hirdetések kinyomtatott formában elvihetők hátul a tartókból.

·       Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!