2022. október 30.-november 6. ÉVKÖZI 31. VASÁRNAP

2022. október 30.-november 6.

VASÁRNAP (október 30.)

8.30: † Fenyőfalvi Imre lelki üdvéért, valamint Hívekért

18.00: † Szülőkért, Nagyszülőkért és † Kálmán testvérért

(Szentmise után rózsafüzér imádkozás a templom előtti téren.)

KEDD  (november 1.)-Mindenszentek ünnepe, parancsolt ünnep!

8.30: † Keresztszülőkért és rokonokért

(Alsógödön 18.00-kor lesz szentmise)

SZERDA (november 2.)-Halottak napja

18.00: † Szülőkért, Anna és Medárd testvérekért, valamint

az Egyházközség halottaiért

(Alsógödön 19.00-kor lesz szentmise)

18.45: Bibliaóra a plébánián

CSÜTÖRTÖK  (november 3.)

18.00 : Csendes szentségimádás

PÉNTEK (november 4.)

18.00: Atkári és Meszlényi család † tagjai lelki üdvéért

VASÁRNAP (november 6.)-Évközi 32. vasárnap

8.30: † Bahil Imre lelki üdvéért

17.15: Rózsafüzér imádkozás a békéért a templom előtti téren!

18.00: Fenyőfalvi, Novák és Csorba család elhunytjaiért

·       November 1-én, Mindenszentek ünnepén délután 3 órakor az Új temető ravatalozójánál megemlékező imádkozás lesz halottainkért, majd utána lesz a síremlékek megáldása.

·       Szombatonként csendes szentségimádásra van lehetőség templomunkban  6 órától este 20 óráig.

·       A lelki adoptálók 7. találkozója nov.6-án a reggeli szentmise után, 9.30-kor lesz megtartva a plébánián.

·       Jövő vasárnap a rózsafüzér imádkozás kivételesen az esti szentmise előtt, negyed 6-tól lesz!

·       Templomunk Szent Imre Kamarakórusa idén ünnepli fennállásának 25. évfordulóját. Ebből az alkalomból nov. 6-án vasárnap az esti szentmisében hálát adnak az elmúlt 25 év kegyelmeiért, majd a mise után hangversenyre kerül sor. A koncert után szerény agapéra várják mindazokat, akik velük együtt szeretnék megünnepelni ezt a szép jubileumot. Sütemény felajánlást szívesen fogadnak.

·       Nov. 4-én pénteken az 1. csoport következik a takarításban, köszönjük munkájukat!

·       Nov.20-án az esti szentmisére ellátogat hozzánk Egressy Miklós görögkatolikus parókus atya Kárpátaljáról. Ismét kérik a testvértelepülés segítségét, ezúttal a téli tüzelő megvásárlásához lenne szükségük anyagi támogatásra. Nov. 20-ig a sekrestyében gyűjtjük erre a célra a pénzadományokat, előre is köszönjük! Aki banki utalást szeretne, hátul a kisasztalon megtalálható a kárpátaljai alapítvány bankszámlaszáma.

·       A hirdetések kinyomtatott formában elvihetők hátul a tartókból.

·     Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!