2022. október 16.-23. ÉVKÖZI 29. VASÁRNAP

VASÁRNAP (október 23.)-Évközi 30. vasárnap

8.30: Hálából

18.00: Gárdonyi és Göntér család elhunytjai lelki üdvéért

Szentmise után Rózsafüzér imádkozás a békéért a templom előtti téren!

·       Okt. 21-én „Özvegyek lelki napja” lesz a felsőgödi plébánián, szeretettel várnak gödi jelentkezőket is. Az ebéd rendelés miatt fontos, hogy mielőbb jelentkezzen aki részt szeretne venni. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók!

·       Okt.21-én  pénteken a 4. csoport következik a takarításban, előre is köszönjük munkájukat!

·       Szombaton egész nap csendes szentségimádásra lesz lehetőség reggel 6 órától este 20 óráig.

·       Jövő vasárnap a Missziók javára történik a perselygyűjtés, előre is köszönjük!

·       Akik síremléket szeretnének megáldatni, kérjük jelezzék ezt a sekrestyében.

·       Okt. 28-án pénteken Lachegyi Imre és a Sebastian Consort koncertje lesz itt templomunkban az esti szentmise után. A koncert ingyenes, szeretettel várunk minden érdeklődőt!

·  Az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony Közösség okt. 29-én szombaton Ifjúsági Találkozót tart a sződligeti plébánián. Szeretettel várják 12 éves kortól a fiatalokat. A program 9 órakor kezdődik, és a 18 órai szentmisével zárul. Részletek a közösség facebook oldalán és a mente.hu oldalon olvashatók.

·   Szeretettel hirdetjük, hogy Szajbert Istvánné Marika a Karitászban végzett áldozatos munkájáért tegnap országos elismerésben, a Caritas Hungarica díjban részesült. Az egyházközség nevében szeretettel gratulálunk és jó egészséget kívánunk neki!

·     Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!