2022. október 9.-16. ÉVKÖZI 28. VASÁRNAP

VASÁRNAP (október 16.)-Évközi 29. vasárnap

8.30: † Heltovics Ágnes lelki üdvéért és élő családtagokért

18.00: Hívekért

·       Október hónapban a Szűzanya tiszteletére  szerdán-csütörtökön-pénteken fél 6-kor rózsafüzért imádkozunk.

·       Okt. 11-én kedden újra lesz énekes dicsőítés és személyes közbenjárás az Oltáriszentség előtt, itt a templomban este 6 órától fél 8-ig. Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

·       Okt.14-én  pénteken a 3. csoport következik a takarításban, előre is köszönjük munkájukat!

·       Szombaton egész nap csendes szentségimádásra lesz lehetőség reggel 6 órától este 20 óráig, éljünk a lehetőséggel.

·       Szombatonként újra lesz Karitász vásár a plébánián 10 és 12 óra között. Újabb ruhákat egyelőre nem tudnak átvenni, kérjük senki NE hozzon!

·    Vasárnap az esti 6-os mise után a templom előtti téren a békéért imádkozzuk a rózsafüzért. Mindenkit szeretettel várunk a közös imára!

·  Okt. 21-én Özvegyek lelki napja lesz a felsőgödi plébánián, szeretettel várnak gödi jelentkezőket is. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók!

·       Akik síremléket szeretnének megáldatni, kérjük jelezzék ezt a sekrestyében.

·      Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!