FELSÕGÖDI HIRDETÉS 2014. augusztus 17 - 24.

JÉZUS SZÍVE PLÉBÁNIA – FELSÕGÖD

HIRDETÉS 2014. augusztus 17 - 24.

VASÁRNAP (augusztus 17.)

8. 30: a Meszlényi család élõ és + tagjaiért

19. 00: Czibulka Józsefné Julianna, és férje leki üdvéért

HÉTFÕ (augusztus 18.)

7. 00: + Szabó Miklós lelki üdvéért

SZERDA (AUGUSZTUS 20.): SZENT ISTVÁN KIRÁLY

MAGYARORSZÁG FÕVÉDÕSZENTJÉNEK FÕÜNNEPE

8. 30: + Papp Ilona, Katalin és Mária testvérekért

PÉNTEK (augusztus 22.)

19. 00: + Tõrincsi Tamásért és nagyszülõkért (évfordulós)

SZOMBAT (augusztus 23.)

17. 00-kor, az alsógödi templomban a Holló és a Lachegyi család koncertje, a Gödi Családi Fesztivál keretében. Mindenkit szeretettel várunk!

VASÁRNAP (augusztus 24.) - évközi 21. vasárnap

8. 30: + Tóth István és fia Lászlóért

Ezt a szentmisét Jelenits tanár úr mutaja be. A plébános atya Alsógödön mond misét.

19. 00: + Gonda Péter lelki üdvéért

Az alsógödi egyházközség eladja Brüder Mikula típusú, Bécsben készült száz éves, páncéltõkés zongoráját. Érdeklõdni Mikesy Pongrácnál (/30/ 431-5983), vagy a sekrestyében lehet.

A héten a polgármester úrral aláírtuk azt a támogatási szerzõdést, amelyben az önkormányzat biztosítja a Bozóky tér templom körüli része felújításának 80 %-át (16 millió Ft-ot). A jövõ hét elején kötünk szerzõdést azzal a fõvállakozóval, aki a munka nagy részét végezni fogja. A munkák várhatóan augusztus 20-a után megkezdõdnek. A teljes befejezeéshez – a “zöld” pályázaton nyert, a kormányztól kapott, és eddigi gyûjtésbõl összejött pénzen túl - még szükségünk van 1,5 millió Ft-ra. Köszönjük az elmúlt hetekben a Bozóky térre adott 250 ezer Ft adományt. További támogatásokat a Bozóky Gyula Alapítványnál vagy a sekrestyében lehet megtenni. Elõre is köszönjük!

Hirdetéseink a plébánia honlapján is olvashatók!