2022. július 31. -augusztus 7. ÉVKÖZI 18. VASÁRNAP

2022. július 31. -augusztus 7.

VASÁRNAP (július 31.)

8.30: Gál család elhunytjai lelki üdvéért

SZERDA (augusztus 3.)

18.00: † Bodonyi József és hitvese Irén lelki üdvéért

CSÜTÖRTÖK  (augusztus 4.)

18.00 : Csendes szentségimádás

PÉNTEK (augusztus 5.)

18.00: † Csáki Lajos és † családtagok lelki üdvéért

VASÁRNAP (augusztus 7.)-Évközi 19. vasárnap

18.00: Varga Mihály lelki üdvéért

·    Aug. 2-án kedden este 6 órától gitáros dicsőítés lesz itt a templomban, szeretettel hívjuk a testvéreket! /Ebben a hónapban kivételesen nem második kedden lesz ez a dicsőítés!/

·       Aug.5-én pénteken az 1. csoportot kérjük a takarításra, előre is köszönjük!

·       Ezen a héten elmarad az első pénteki  beteglátogatás.

·   Aug. 5-én este 18 órától a Váci Madách Imre Művelődési Központban kerül megrendezésre a „Contini” együttes koncertje. A keresztény könnyűzenét játszó, és kamaszokból álló együttes elsősorban a fiatalokat kívánja megszólítani evangelizációs programjával. Részletek a plakáton találhatók!

·    Aug. 15.-e Nagyboldogasszony ünnepe parancsolt ünnep egyházunkban. Már most hirdetjük, hogy Alsógödön este 6 órakor, itt Felsőgödön pedig este 7 órakor lesz szentmise.

·      Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!