2022. július 24.-31. ÉVKÖZI 17. VASÁRNAP

VASÁRNAP (július 31.)-Évközi 18. vasárnap

8.30: Gál család elhunytjai lelki üdvéért

18.00: Hívekért

·       Július 29-én pénteken a 4. csoportot kérjük a takarításra, előre is köszönjük!

·       A lelki adoptálók negyedik, júliusi találkozója most a reggeli szentmise után, 9.30-tól lesz megtartva a plébánián.

·       Gödi Barokk Napok második  koncertje az alsógödi Szent István templomban  ma este (júl. 24-én) 18.30-kor lesz, melyen az Osztrák-Magyar Haydn Zenekar Egyesület lép fel. Szeretettel hívják a testvéreket, részletek a plakáton olvashatók!

·       Jövő vasárnap a templom tető felújítására történik a perselygyűjtés, előre is köszönjük!

·       Az augusztusi lengyelországi zarándoklatra lehet még jelentkezni a sekrestyében.

·      Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!