2022. július 17.-24. ÉVKÖZI 16. VASÁRNAP

VASÁRNAP (július 24.)-Évközi 17. vasárnap

8.30: † Annákért és élő Magdáért

18.00: † Hiebs Sándor és Sándorné nagyszülők lelki üdvéért

·       Július 22-én pénteken kivételesen a 3. csoportot kérjük a takarításra, előre is köszönjük!

·       A lelki adoptálók negyedik, júliusi találkozója 24-én (jövő vasárnap) lesz megtartva a reggeli szentmise után, 9.30-tól a plébánián.

·       Júl. 18.-tól, holnaptól az alsógödi plébánián lesz a nyelvi napközis tábor. Délelőtt 9 órától 12 óráig az alsó tagozatos gyerekeket várjuk, délután 14 órától 17 óráig pedig a felső tagozatos és annál idősebb fiataloknak lesz foglalkozás. Akik eddig még nem jelentkeztek, azok is bátran jöhetnek.

·       Gödi Barokk Napok második  koncertje lesz az alsógödi Szent István templomban  júl. 24-én vasárnap este 18.30-kor, melyen az Osztrák-Magyar Haydn Zenekar Egyesület lép fel. Szeretettel hívjuk a testvéreket, részletek a plakáton olvashatók!

·       Az augusztusi lengyelországi zarándoklatra lehet még jelentkezni a sekrestyében.

·      Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!