2022. február 13.-20. ÉVKÖZI 6. VASÁRNAP

VASÁRNAP (február 20.)-Évközi 7.vasárnap

8.30: † Vámos Attila lelki üdvéért és élő családtagokért

18.00: † Nagyszülők és férj lelki üdvéért

·       Febr. 18-án este 7 órától dr. Papp Miklós görögkatolikus atya tart előadást templomunkban a Házasság hete programsorozatban. Részletek a plakáton találhatók.

·       Febr. 18-án pénteken a 4. csoportot kérjük a takarításra, előre is köszönjük.

·       Szombaton reggel 6-tól este 20 óráig csendes szentségimádás lesz.

·       Febr. 20-án vasárnap du. fél 5-kor a Szervita rend hét szent alapítója tiszteletére hét férfi testvérünk fogja imádkozni a Fájdalmas rózsafüzért, aki teheti csatlakozzon.

·   Az idén is lesz nyelvi tábor lengyel fiatalok segítségével. Július 11. és 22. közötti két hétre tervezzük, mindkét plébánián.

·      Két régiós Ifjúsági Találkozót tart az Észak és Dél-Dunamenti Nagyboldogasszony Közösség febr. 26-án szombaton. A helyszín Dunakeszi, Krisztus Király Ált. Iskola. Szeretettel várják a gödi fiatalokat is 12 éves kortól. A program 9 órakor kezdődik és 17 órai szentmisével zárul. Részletek a közösség facebook oldalán, és a mente.hu oldalon olvashatók.

·      Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!