2022. január 23.-30. ISTEN IGÉJÉNEK VASÁRNAPJA

VASÁRNAP (január 23.)

8.30: † Szülőkért és  † Mária lelki üdvéért

18.00: Takács és Papp család élő és † tagjaiért

SZERDA (január 26.)-Szent Timóteus és Szent Titusz püspökök e.

18.00: † Gizella édesanya lelki üdvéért

18.45: Bibliaóra a plébánián

Csütörtök (január 27.)

PÉNTEK (január 28.)-Aquinói Szent Tamás áldozópap és egyháztanító e.

18.00: Hálából

VASÁRNAP (január 30.)-Évközi 4.vasárnap

Ezen a szentmisén a Szent Imre kórus ad zenei szolgálatot.

18.00: † Szabó Nándor és neje Újhelyi Mária, valamint Marsai család † tagjaiért

·  Köszönöm szépen mindazok munkáját, akik segítettek a plébánián a betlehem lebontásában. Isten fizesse meg szolgálatukat!

·       Január 28-án pénteken a 2. csoportot kérjük a takarításra, előre is köszönjük!

·  Szombaton reggel 6-tól este 8 óráig csendes szentségimádás lesz, lehetőség szerint  minél többen látogassuk az Oltáriszentséget.

·       Jövő vasárnap a templom tető felújítására fordítjuk a persely adományokat, előre is köszönjük!

·       A ministráns tanuló csoport összejövetele ma (jan. 23-án) délután 5 órakor lesz a plébánián. Szeretettel hívjuk azokat a fiúkat, akik már voltak elsőáldozók, és szívesen részt vennének ebben a szolgálatban. Részletekért Dávid Róbertet lehet keresni.

·       Már  most hirdetjük a testvéreknek, hogy a nyári plébániai tábor július 7-10-ig lesz, a helyszín még egyeztetés alatt.

·       A gödi Piarista Szakképző Iskola és Kollégium várja a végzett nyolcadikos diákokat. A piarista rend által fenntartott intézményben négy szakmát tanulhatnak a fiatalok: ács, asztalos, illetve szerkezet-, és karosszérialakatos. Az orientációs évfolyamra azokat a diákokat várjuk, akik még nem tudják, milyen irányban tanulnának tovább, vagy szükségük van matematika, magyar és angol nyelv, kommunikáció terén tudásuk, önismeretük megerősítésére. Központi írásbeli nélkül is lehetséges a bejutás. A jelentkezéssel kapcsolatos információkat kifüggesztettük a faliújságra, de azok elérhetőek az iskola weboldalán és facebook oldalán.

·     Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!