2022. január 16.-23. ÉVKÖZI 2. VASÁRNAP

SZERDA (január 19.)

18.00: † Dezső lelki üdvéért

Csütörtök (január 20.)

PÉNTEK (január 21.)-Szent Ágnes szűz és vértanú e.

18.00: † Tóth Istvánné Anna lelki üdvéért

VASÁRNAP (január 23.)-Évközi 3.vasárnap

8.30: † Szülőkért és  † Mária lelki üdvéért

18.00: Takács és Papp család élő és † tagjaiért

·       Ma kezdődik az ökumenikus imahét a keresztények egységéért. Ennek keretében kedden az alsógödi katolikus templomban este 18.45-től (szentmise után) közös imaóra lesz, melyre szeretettel várjuk a testvéreket!

·       Január 21-én pénteken az 1. csoportot kérjük a takarításra, előre is köszönjük!

·       Jövő szombaton (jan.22-én) szeretnénk lebontani a plébánián lévő betlehemet. Ehhez kérjük 11 órától néhány férfi testvérünk segítségét, előre is köszönjük!

·       Szombaton reggel 6-tól este 8 óráig csendes szentségimádás lesz, lehetőség szerint  minél többen látogassuk az Oltáriszentséget.

·       A ministráns tanuló csoport összejövetele ma (jan. 16-án) délután 5 órakor lesz a plébánián. Kérjük a szülők és hitoktatók segítségét, hogy minél több, elsőáldozást már végzett fiú tudjon csatlakozni ehhez a szolgálathoz. Részletekért Dávid Róbertet lehet keresni.

·       Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!