FELSŐGÖD - HIRDETÉS 2022. január 2.-9.

VASÁRNAP (január 2.)

18.00: Lovászi, Lévárdi és Fűzfa család élő és † szeretteiért

SZERDA (január 5.)

18.00: † Gáspár édesapa lelki üdvéért

18.45: Bibliaóra a plébánián

CSÜTÖRTÖK (január 6.)-Urunk megjelenése, Vízkereszt, parancsolt ünnep!

18.30Szentmise

/ Alsógödön 17.00 órakor lesz szentmise./

PÉNTEK (január 7.)

18.00: † Teréz nagymamáért

VASÁRNAP (január 9.)-Urunk megkeresztelkedése ü.

8.30: † Benedek és Kiss nagyszülőkért

18.00: Szentmise

·       Akik szeretnék házukat, lakásukat megszenteltetni, kérjük Kristóf atyánál jelentkezzenek.

·       A héten első péntek lesz, Kristóf atya meglátogatja a betegeket.

·       Örömmel adjuk hírül, hogy Gordon van Veelen, aki nyáron már járt itt Gödön a GÖD IN GOD napokon, január 8-án és 9-én újra Gödre látogat. Aki szeretne a tanító-gyógyító alkalmakon részt venni délelőtt és/vagy hosszabb imát kérni délután (erre korlátozott számban van lehetőség), a felsőgödi plébánia honlapján lévő linken tud jelentkezni legkésőbb 5-én szerdán  estig.

·       A hétvégi program miatt a szombati szentségimádás csak 13 órakor fog kezdődni, este 20 óráig.

·       Január 7-én pénteken a 3. csoportot kérjük a takarításra, előre is köszönjük!

·       A ministráns tanuló csoport következő összejövetele jan. 16-án vasárnap délután 5 órakor lesz a plébánián. Kérjük a szülők és hitoktatók segítségét, hogy minél több, elsőáldozást már végzett fiú tudjon csatlakozni ehhez a szolgálathoz. Részletekért Dávid Róbertet lehet keresni.

·       Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!