VASÁRNAP (dec. 26.) – Szent Család vasárnapja

Felsőgöd   08:30 Szentmise – † Mária lelki üdvéért
                18:00 Szentmise – Tanczik és Ruzicska család élő és † tagjaiért

KEDD (dec. 28.) –  Aprószentek Ünnepe
Alsógöd    18:00 Szentmise – † János, † Mária és † Jenő testvérekért,   a szentmise után szentségimádás és gyóntatás

SZERDA (dec. 29.) – Karácsony nyolcada
Felsőgöd   18.00 Szentmise – Kaffka és Kiss család élő és † tagjaiért

CSÜTÖRTÖK (dec. 30.) – Karácsony nyolcada
Alsógöd    18:00 Szentmise – † István és † Ákos testvérekért
Felsőgöd   18:00 csendes szentségimádás

PÉNTEK (dec. 31.) – Hálaadás /  Szűz Mária, Isten anyja FÜ előestéje
Alsógöd     17:00 Szentmise – Hálából, egyházközségünkért
Felsőgöd    18:30 Szentmise - Hálából, egyházközségünkért

SZOMBAT (2022. jan. 1.) – Szűz Mária, Isten anyja FÜ (Parancsolt ü.!)
Alsógöd     10:30 Szentmise – † Gizella és István szülőkért
Felsőgöd    08:30 Szentmise
Este nem lesz szentmise!

VASÁRNAP (2022. jan. 2.) – Karácsony utáni 2. vasárnap
Alsógöd     10:30 Szentmise – Bátorfi család † tagjaiért
Felsőgöd    08:30 Szentmise – Hívekért
                 18:00 Szentmise – Lovászi, Lévárdi és Fűzfa család élő és †   szeretteiért

•     Túrakör következő kirándulása dec. 30-án csütörtökön lesz a Csóványosra. A táv kb. 11 km. Utazás autókkal, találkozó 8.30-kor a felsőgödi Autópihenőben. Szeretettel várják a túrázni vágyókat!
  •    Jan. 1-én szombaton nem lesz szentségimádás. A két ünnep között irodai szolgálat sem lesz, sürgős esetben Kristóf atyát lehet keresni telefonon.
  •    A ministráns tanuló csoport következő összejövetele jan. 16-án vasárnap délután 5 órakor lesz a felsőgödi plébánián. Kérjük a szülők és hitoktatók segítségét, hogy minél több, elsőáldozást már végzett fiú tudjon csatlakozni ehhez a szolgálathoz. Részletekért Dávid Róbertet lehet keresni.
  •   Szeretettel ajánljuk a Testvéreknek a plébániakertben lévő betlehemet!
  •   Jövő évi naptárak még kaphatók a sekrestyében.
  •  Január 6-a Vízkereszt parancsolt ünnep. Alsógödön 17 órakor, Felsőgödön 18.30 órakor lesz szentmise. Akik szeretnék házukat, lakásukat megszenteltetni, kérjük jelezzék a sekrestyében.
  • Örömmel adjuk hírül, hogy Gordon van Veelen, aki nyáron már járt itt Gödön a GÖD IN GOD napokon, január 8-án és 9-én újra Gödre látogat. Aki szeretne a tanító-gyógyító alkalmakon részt venni délelőtt és/vagy hosszabb imát kérni délután (erre korlátozott számban van lehetőség), a felsőgödi plébánia honlapján lévő linken tud jelentkezni.
  •  Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!