2021. december 12.-19. ADVENT 3. VASÁRNAPJA

8.30: Hívekért

17.30: Adventi gyertyagyújtás a templom előtti koszorún

18.00: Elhunyt és élő Édesapáért

·       Köszönjük szépen a Rosarium leánykar mai énekes szolgálatát!

·       Ma délután 4 órakor „Szállást keres a Szent Család” adventi ájtatosság lesz a plébánián. Szeretettel hívjuk a Testvéreket a közös imádkozásra-éneklésre.

·       Dec.14-én kedden este 6 órától gitáros dicsőítés lesz itt a templomban. Különösen a beteg és nehéz helyzetben lévő testvéreinkért szeretnénk imádkozni. Szeretettel vár mindenkit a Gödi Áldás Háza ökumenikus közösség.

·       Dec.18-án szombaton 9 órától lesz templomunkban a nagytakarítás és a fenyőfa állítás. Buzdítjuk a Testvéreket, hogy minél többen vegyünk részt ebben a közösségi szolgálatban!

·       A takarítás miatt szombaton csak 13 órától este 20 óráig lesz szentségimádás.

·       Egyik alsógödi testvérünk által csatlakozzunk mi is az „Örökbe fogadok egy ovit” elnevezésű segítő kezdeményezéshez. Egy Borsodban (Szalaszenden) lévő, nehéz körülmények között működő óvodának szeretnénk gyűjteni játékokat, kreatív eszközöket, mesekönyveket, udvari játékokat, gyerek és felnőtt ruhákat, feleslegessé vált háztartási gépeket. Az adományokat az alsógödi plébánián lehet leadni dec.12-én és 19-én vasárnap, a mise előtt vagy után. Előre is köszönjük a felajánlásokat!

·       Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!