2021. november 14.-21. ÉVKÖZI 33.VASÁRNAP

SZERDA (november 17.)

18.00: † Szülők lelki üdvéért

CSÜTÖRTÖK (november 18.)

PÉNTEK (november 19.)-Árpádházi Szent Erzsébet ü.

18.00: Móricz család † szeretteiért

VASÁRNAP (november 21.)-Krisztus Király ü.

8.30: György János és felesége lelki üdvéért

Ezen a szentmisén a Rosarium leánykar fog szolgálni.

18.00: Hívekért

·       November 19-én pénteken a 3.csoport következik a takarításban, köszönjük szépen!

·   November 20-án szombaton 9 órára hívjuk azokat, akik segíteni tudnak a templom és a plébánia körül a falevél összeszedésben. A munka után a közösségi teremben egy kis pogácsára, teára várjuk a Testvéreket!

·     November 20-án szombaton a csendes szentségimádás kivételesen csak 13 órától fog kezdődni. Este 7 órától pedig vezetett szentségimádás lesz, mellyel szeretnénk mi is bekapcsolódni a világméretű hálaadó imaláncba. Szeretettel hívjuk a Testvéreket!

·   November 21-én vasárnap délután 1/2 4-kor a Gödi Gaude kórus 20 éves jubileumi koncertje lesz itt a templomban, részletek a plakáton és a szórólapokon olvashatók.

·       Nov. 26-27-én Máriabesnyőn rendezik a 27. Családkongresszust. Jelentkezési határidő nov. 19. Részletek a plakáton találhatók.

·       Jövő vasárnap a Karitász javára történik a perselygyűjtés, előre is köszönjük az adományokat!

·     Szeretettel köszöntjük mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat, vagy házassági évfordulójukat! Minden imát és támogatást köszönünk szépen! Isten fizesse meg!